Práce ve stavebnictví?

Sanace obvodového pláště panelového domu Skuteckého 1087 v Praze Řepích

Snížení nákladů na energie. Tento výsledek přinesla sanace obvodového pláště na domě ve Skuteckého ulici, kterou provedla společnost KASTEN.

Lokalita:
Skuteckého 1087, Praha 6
Investor:
Společenství vlastníků Skuteckého 1087
Termín:
07/2011-12/2011
Investiční náklady:
1,6 mil. Kč
Schovat mapu

Fotogalerie projektu / 18 fotografií

Popis realizace

Jak sanace panelového domu probíhala?

Tato zakázka byla realizována na základě smlouvy o dílo uzavřené mezi investorem – Společenstvím vlastníků jednotek Skuteckého 1087 a společností KASTEN, a to v průběhu léta a podzimu roku 2011.

Zateplení obvodového pláště

Hlavním předmětem realizace na domě situovaném v obytné zóně sídliště Řepy v ulici Skuteckého bylo provedení zateplení domu pomocí kontaktního zateplovacího systému fasády. Díky tomu se zatraktivnil vzhled budovy a zároveň je dům chráněn před vlivy biozátěže.

Součástí díla byla i kompletní rekonstrukce vstupních schodišťových částí, které byly v již dezolátním stavu a jejich rekonstrukce byla více než nutná. Na žárově zinkované nosné konstrukce byly namontovány teracové dlaždice a desky.

Spolu se zábradlím se namontovaly i nájezdy na kočárky a stříšky na vstupy. Vznikl tak ucelený a tvarově jasný koncept dodávající oběma vstupům pěkný reprezentační charakter.

Objekt po rekonstrukci a zateplení

V celkovém výsledku můžeme konstatovat, že jsme zákazníkovi předali kvalitně odvedené dílo, díky němuž se zvýšily technické i finanční parametry objektu.

Dům je díky zateplení fasády mnohem šetrnější k peněženkám jeho obyvatel, kterým se tak výrazně ztenčily náklady na energie.
Líbí se vám naše realizace a chcete se s ní podělit?