Služby Kasten

REKONSTRUKCE

Rekonstrukce domu zvyšuje užitnou i estetickou hodnotu celého objektu a podstatně zlepšuje všechny parametry bydlení.
Modernizace prodlouží celkovou životnost domu a přinese:

  • technické zlepšení stavu objektu
  • atraktivnější vzhled
  • úspory energií
  • celkové zhodnocení budovy i jednotlivých bytů

Přejít na detail stránky rekonstrukce

 

POZEMNÍ STAVBY

Firma KASTEN provádí generální dodávky bytových, občanských a průmyslových staveb, a to jak novostaveb, tak i rekonstrukcí. Náš tým zkušených pracovníků garantuje kompletní realizaci velkých i menších stavebních projektů v požadované kvalitě a smluvně daných termínech.

Převážná většina zakázek je prováděna formou dodávky stavby na klíč.

Přejít na detail stránky pozemní stavby

 

ZATEPLENÍ

Zateplení budovy přináší mnoho výhod. Tou hlavní je samozřejmě snížení nákladů na vytápění, protože zateplení fasád a střech významně zabraňuje únikům tepla. Současně se také zlepší estetický vzhled budovy a zvýší se její odolnost proti povětrnostním podmínkám. Dále se prodlouží životnost objektu a technickým zhodnocením se zvýší jeho tržní cena.

Přejít na detail stránky zateplení

 

DEVELOPMENT

Společnost KASTEN staví nízkoenergetické bytové, polyfunkční a rezidenční domy. V projektech vystupuje jako investor, developer i generální dodavatel stavby. Naším cílem je nabízet moderní, komfortní bydlení a představit ekologicky šetrnou architekturu. Přistupujeme komplexně k úspoře energií a podporujeme zdravý životní styl. Chceme ukázat, že je možné realizovat ekologicky šetrnou výstavbu i bez dotací.

Společnost v současnosti vyhledává a připravuje další zajímavé projekty v oblasti výstavby nemovitostí, a to nejen ve středočeském regionu a v okolí Prahy.

Přejít na detail stránky development.