Práce ve stavebnictví?

Pozemní stavby

V oblasti pozemního stavitelství dnes postihujeme opravdu širokou škálu staveb. Stavíme bytové, polyfunkční a rezidenční domy, máme zkušenosti z úspěšné výstavby nízkoenergetických bytových domů. Stejně významnou část našich stavebních aktivit pak tvoří průmyslové stavby, zejména výrobní a technologické celky, skladovací haly či areály, ale také stavby občanské vybavenosti a stavby pro sociální a zdravotní účely.

Firma KASTEN provádí generální dodávky bytových, občanských a průmyslových staveb, a to jak novostaveb, tak i rekonstrukcí. Náš tým zkušených pracovníků garantuje kompletní realizaci velkých i menších stavebních projektů v požadované kvalitě a smluvně daných termínech.

Převážná většina zakázek je prováděna formou dodávky stavby na klíč.

OBYTNÉ DOMY

K výstavbě rodinných domů, která byla v prvních letech naší činnosti ve výrobním programu dominantní, se později přidala výstavba a rekonstrukce budov občanské vybavenosti i bytových domů.

ŠKOLY, ŠKOLKY, ŠKOLSKÁZDRAVOTNICKÁ ZAŘÍZENÍ

Důležitým segmentem činnosti naší firmy jsou komplexní rekonstrukce, stavby občanské vybavenosti a stavby pro sociální a zdravotní účely. Stavíme nebo rekonstruujeme administrativní budovy, domovy pro seniory, nemocnice a jiná zdravotnická zařízení, školy, školky, budovy úřadů i státních institucí. Současně také provádíme nyní aktuální sanace a likvidace azbestu v budovách.

PRŮMYSLOVÉ A DALŠÍ STAVBY

V našem portfoliu pozemních staveb tvoří nejvýznamnější část průmyslové stavby pro chemický, potravinářský a zpracovatelský průmysl a stavby pro telekomunikační společnosti. Jedná se zejména o výrobní a technologické celky, skladovací haly či areály.

DEVELOPERSKÉ PROJEKTY

Společnost KASTEN staví bytové, polyfunkční a rezidenční domy. V projektech vystupuje jako investor, developer i generální dodavatel stavby. Jako jeden z prvních developerů v České republice se zaměřujeme na výstavbu nízkoenergetických bytových domů.

Ukázky realizace

Naším cílem je nabízet moderní, komfortní bydlení a představit ekologicky šetrnou architekturu. Přistupujeme komplexně k úspoře energií a podporujeme zdravý životní styl. Chceme ukázat, že je možné realizovat ekologicky šetrnou výstavbu i bez dotací.