Přilož ruku k dílu - získej stabilní práci

Kariéra

Na pevných základech a poctivém přístupu záleží.
Proto nabízíme stabilní práci ve stavebnictví a benefity,
které dávají smysl. Přidejte se k nám.

Za skvělými stavbami stojí pečlivý tým

Podívejte se, proč pracovat v KASTEN

 

 

Fungujeme jako jeden tým

Inženýři, stavitelé, technici a celá řada dalších odborníků u nás táhne za jeden provaz. Jedině tak dokážeme udržet vysokou kvalitu, rychlost a preciznost, na které si od začátku našeho působení zakládáme. Vždy se můžete spolehnout na podporu celého týmu a lidí kolem vás. Poznejte firemní kulturu, kde na překážky nejste sami.

Vážíme si profesionálů

Náš obor není o kompromisech. Proto si vážíme profesionálů, kterým poskytujeme ideální podmínky, atraktivní benefity a nejmodernější vybavení pro výkon jejich práce. To vše s cílem vytvářet příjemné pracovní prostředí a podpořit rozvoj odborných dovedností. Rosteme a vy můžete růst společně s námi.

Myslíme na bezpečnost
a zdraví

U našich projektů dbáme na přísné dodržování technologických postupů a bezpečnostních pravidel. Zdraví našich zaměstnanců je pro nás totiž absolutně klíčové, a to nejen fyzické, ale i psychické. Podporujeme rovnováhu mezi osobním a pracovním životem, jsme otevřeni vašim individuálním požadavkům a veškerou zpětnou vazbu okamžitě řešíme.

Vážíme si pracovitých a loajálních zaměstnanců. Pokud vám nechybí odhodlání a pečlivost, prohlédněte si aktuální nabídku volných míst.