Přilož ruku k dílu - získej stabilní práci

Rekonstrukce vnitřních prostor

Hezký exteriér domu vyvolává pozitivní první dojem a je škoda, když po vstupu do domu interiér tento pocit neudrží a finálně nepodtrhne.

Zateplování domů je určitě důležité, ale také rekonstrukce vnitřních prostor značně dům zvelebí a přispěje ke kvalitnějšímu bydlení. Hezký exteriér domu vyvolává pozitivní první dojem a je škoda, když po vstupu do domu interiér tento pocit neudrží a finálně nepodtrhne.

Rekonstrukce interiéru:

  • zlepší komfort bydlení a jeho estetickou stránku
  • navýší finanční hodnotu celého objektu
  • prodlouží životnost domu

VSTUPY OBYTNÝCH DOMŮ

KASTEN má za sebou několik set úspěšně rekonstruovaných vnitřních prostor. Šlo zejména o rekonstrukce vchodových částí bytových i panelových domů. Víme proto, že tyto prostory jsou velice frekventované, namáhané a že je pro klienty důležitá estetická stránka provedení. Díky těmto zkušenostem provádíme rekonstrukce vnitřních prostor se znalostí věci a ve vysoké kvalitě.

VÝTAHY A VNITŘNÍ ROZVODY

Stále ještě není výjimkou, že v budovách nalezneme zastaralé instalace a aktuální technický stav rozvodů nevyhovuje z hlediska bezpečnosti. Nejčastěji se to týká výtahů, vnitřních rozvodů stoupaček vody a kanalizace, elektroinstalací, vzduchotechniky a klimatizace. Cílem rekonstrukce je odstranit všechna bezpečnostní rizika tak, aby nové výtahy a vnitřní rozvody odpovídaly normám a všem legislativním nařízením. Podle konkrétní situace zajistíme rekonstrukci částečnou nebo komplexní.

OKNA A DVEŘE

Při výběru oken a dveří se vyplatí promyslet všechny okolnosti a postupovat uvážlivě. Okna a dveře zajišťují prostup světla dovnitř objektu a kontakt obyvatel s okolím. Kromě toho je třeba při výběru oken a dveří uvažovat ekonomicky a vybrat takový typ, který přispěje k celkovému snižování tepelných ztrát.

INTERIÉRY 

Firma KASTEN má bohaté zkušenosti s rekonstrukcemi vnitřních prostor nejen v bytových domech či kancelářích, ale i ve školských nebo zdravotnických zařízeních. V takových typech budov je třeba brát ohled především na jejich funkčnost a přizpůsobit rekonstrukci požadavkům klienta. To platí zejména pro školky, kde je třeba dbát už při výběru použitých materiálů na bezpečnost dětí.