Přilož ruku k dílu - získej stabilní práci

Právě modernizujeme A&O Hotel RHEA

Klidné prostředí vilové čtvrti v blízkosti rozlehlého malešického parku, je právě působištěm naší současné stavební činnosti týmu vedoucího projektu Jana Kuchaře a stavbyvedoucího Richarda Praxe. Od července 2017 probíhají stavební práce na hotelu A&O Praha Rhea, který se na jaře 2018 pochlubí svěžím designem i novými kategoriemi pokojů. Podívejte se, jak stavba probíhá a co všechno je již na svém místě.

66 metrů nad zemí

Každá stavba má svá specifika a výzvy, a tady je jich hned několik. Hotel Rhea má dvaadvacet nadzemních podlaží a úctyhodnou výšku 66 metrů. Stavba lešení, ztížena dvoupodlažní obdélníkovou základnou probíhající po celé délce a znemožňující stavbu lešení na terénu, byla výzvou hned na začátku stavby. Naši zkušení lešenáři si s ní však hravě poradili. Dalším specifikem je výskyt azbestu, se kterým již máme bohaté zkušenosti. Tento materiál je odstraňován speciálními postupy dle platných norem v kontrolovaném pásmu, včetně dekontaminace prostoru. Nový ráz budově dodají konstrukce balkonů opláštěné z inovativního materiálu pro fasády benchmark a také prosklení schodiště z profilitových stěn.

Jak vypadá rekonstrukce nyní?

Na zateplení fasády se pilně pracuje, na severním štítu se již chystáme do finále natažením omítky. Následovat bude další fáze, kde se pustíme do východního a západního průčelí a současně probíhá výměna oken i schodišťových stěn za profilitová prosklení. Nové konstrukce zábradlí jsou na svém místě a ze 75% jsou opláštěné sádrokartonem zevnitř a obkladem ze zmíněného benchmarku zvenku.

A&O Rhea Praha

Hotel nabízí jedinečné výhledy a již brzy se opět stane oblíbeným výchozím bodem pro objevování krás stověžaté Prahy. Ve větším pohodlí a trendovém designu i díky KASTENu.