Přilož ruku k dílu - získej stabilní práci

Podpořte sbírku na novou veřejnou zahradu pro seniory!

Jistě od nás již dobře znáte Rezidenci RoSa v Liberci, kterou KASTEN dokončil na jaře 2022. Rezidence RoSa představuje moderní alternativu k tradičním domovům pro seniory. RoSa je přátelské a kulturní prostředí, kde se každý senior cítí v bezpečí a jako doma.

Nabízí samostatné bydlení v bytových jednotkách 1kk, 2kk nebo 3kk a respektuje soukromí a individuální potřeby každého klienta, a zároveň podporuje jejich samostatnost a soběstačnost do vysokého věku.

RoSa nabízí bohatý kulturně vzdělávací program, který podporuje sociální kontakty mezi klienty i návštěvníky aktivit zvenčí. A nyní plánuje něco výjimečného – veřejnou zahradu pro seniory na adrese liberecké pobočky Centra RoSa z.s.

Veřejná zahrada RoSa – Zelená oáza klidu v srdci města

Tato zahrada bude relaxačním místem pro seniory ze širokého okolí, kde si budou moci užívat klid a zeleň v centru města, kde těchto míst rapidně ubývá. Zahrada bude zároveň specifickým prostorem pro společenské, kulturní a sportovní akce. Bude to místo setkávání různých kultur, generací a zálib – nabídne prostor pro milovníky zahradničení, různé sportovní aktivity ale i společenské akce.

Zahrada pro seniory RoSa

Součástí zahrady budou lavičky, které budou sloužit nejen k odpočinku, ale také jako místa pro setkávání a sdílení zážitků. Cílem této zahrady je vytvořit prostor, který bude přímo určen nejen seniorům z komunitního centra, kde mohou relaxovat, sportovat a účastnit se kulturních a společenských akcí, které pro ně Centrum RoSa připravuje. Mezi nejznámější a nejoblíbenější akce patří například módní přehlídka seniorů, o té poslední jsme psali zde.

Podpořte tento projekt!

Na realizaci této zahrady nyní probíhá veřejná sbírka. Vaše podpora pomůže vytvořit místo, které bude přinášet radost, pohodu a aktivní vyžití seniorům. Přispějte na tuto sbírku a podpořte vznik tohoto jedinečného projektu, každá koruna přinese pro seniory něco výjimečného.

Více informací a možnost přispět naleznete na této stránce

Děkujeme za vaši podporu! Společně můžeme vytvořit místo, kde senioři naleznou klid, pohodu a radost ze života.