Přilož ruku k dílu - získej stabilní práci

Pěkné počasí přináší spoustu akcí: Připojte se k nám!

Léto klepe na dveře a s ním přichází nejen pěkné počasí, ale také řada vzrušujících akcí, které organizuje město Neratovice. Tyto události jsou určeny pro obyvatele města i širokou veřejnost a co je nejlepší – vstupné je zdarma! Stavební společnost KASTEN je hrdým partnerem těchto akcí, které finančně podporuje spolu s dalšími místními firmami a podnikateli. Přijďte se bavit, objevovat a podporovat místní komunitu na některé z následujících akcí.

Nera Jam - první ročník hiphopového festivalu

Začněte léto s prvním ročníkem Nera Jam, hiphopového festivalu, který se bude konat v areálu skateparku a letního kina v Neratovicích. Přijďte si užít den plný tance, hudby a skvělé atmosféry. Na místě budou také foodtrucky s nabídkou výtečného jídla od lokálních prodejců. Označte si 15. června v kalendáři a nezmeškejte tuto jedinečnou událost!

Nera Jam

Den bezpečí - tradiční akce pro malé i velké

Další významnou akcí je Den bezpečí - koná se 13. září. Tuto tradiční událost pořádá oddělení prevence kriminality městského úřadu a je určena pro školy i širokou veřejnost. Na programu budou ukázky a informace z činnosti městské i státní policie, hasičů a integrovaného záchranného systému. Přijďte se dozvědět více o tom, jak zůstat v bezpečí a ochránit sebe i své blízké.

Den bezpečí

Sportem pro život - aktivní den pro celou rodinu

Den 14. září je věnován oblíbené akci Sportem pro život. Tento den je plný sportovních aktivit a ukázek různých sportů, které jsou v Neratovicích dostupné. Akce je určena pro děti i dospělé a má také charitativní rozměr. Podpoříme neziskovou organizaci Locika, která se zaměřuje na boj proti násilí v rodinách. Přijďte si zasportovat a podpořit dobrou věc!

Cena města Neratovice - oslava městských osobností

Vyvrcholením letošních akcí bude udílení Ceny města Neratovice, které se bude konat 17. listopadu. Tato slavnostní událost je plná noblesy a slávy, a po skvělých ohlasech z minulých let se i letos očekává nezapomenutelný večer. Podívejte se na náš článek o posledním udílení této ceny a připravte se na další krásný večer.

Stavební společnost KASTEN se těší, že může být součástí těchto událostí a podporovat rozvoj a soudržnost naší komunity. Přijďte se pobavit, vzdělat a podpořit dobré věci na některé z našich místních akcí. Těšíme se na Vás a děkujeme za Vaši podporu a zájem o dění v našem městě.