Práce ve stavebnictví?

Hrubá stavba Rezidence Vodárenská dokončena

Realizační tým pod vedením stavbyvedoucího Milana Pechka hlásí: "Hrubá stavba novostavby bytového domu v centru Mělníka dokončena."

Výhodná lokalita, díky které je vše blízko

V létě minulého roku jsme zahájili výstavbu unikátní rezidence Vodárenská, která nabízí výhody klidného prostředí a blízkosti centra se všemi službami. Díky několikaminutové vzdálenosti od mělnického autobusového nádraží, přímé dostupnosti základních i středních škol, ale i nedalekému parku Podolí, je toto bydlení vhodné jak pro aktivní rodiny s dětmi, tak pro jednotlivce všech věkových kategorií, kteří hledají klidné místo pro svůj život.

Hrubá stavba Rezidence Vodárenská v Mělníku

Praktické byty v moderní novostavbě

Rezidence Vodárenská, projekt vznikající pod taktovkou KASTENu, má jedno podzemní a pět nadzemních podlaží, přičemž nejvyšší patro je ustupující. Celkem je v domě 21 bytů s převažujícím dispozičním řešením 2+KK a 3+KK. Součástí je také několik vyhledávaných bytů s jednopokojovým uspořádáním. Téměř všechny byty mají k dispozici střešní terasu, balkon, nebo předzahrádku.

K dispozici je také vlastní, přilehlé parkoviště a krytá parkovací stání v podzemním podlaží. Z obou je pak umožněn komfortní a bezbariérový přístup k jednotlivým bytům.

Poslední volné byty

V současnosti jsme dokončili hrubou stavbu objektu a začínáme s realizací prací pro finalizaci díla. Prodej bytů byl zahájen v den, kdy stavební povolení nabylo právní moci, nyní zbývají jen poslední 3 volné byty.

Kromě zmíněných výhod atraktivní lokality a designových bytů, zaručuje tento jedinečný projekt také vysokou kvalitu materiálů, moderních technologií, a nádherné výhledy do údolí či nedaleký Chloumek.

Více o na stránkách projektu Rezidence Vodárenská