Přilož ruku k dílu - získej stabilní práci

Rezidence Vodárenská v centru Mělníka

Bydlení v centru města s přírodou za zády. Mělník, ideální místo pro život.

Tak jednoduše by se dal popsat projekt vznikající pod taktovkou KASTENu v těsné blízkosti historického centra města Mělník.

Dnešním dnem nabylo stavební povolení vydané odborem výstavby Města Mělník plné moci a zároveň byl zahájen prodej. 

Ulice i projekt Rezidence Vodárenská je pojmenována podle dochované renesanční vodárenské věže.  Jde o moderní novostavbu bytového domu o čtyřech nadzemních a jednom ustupujícím podlaží. Dispozičně převážně s bytovými jednotkami 2+kk a 3+kk. V rámci domu je rovněž počítáno s několika oblíbenými ateliery 1+kk. 

REZIDENCE VODÁRENSKÁ

Svažitost pozemku je využita jako výhoda pro odstupňování teras a předzahrádek tak, aby bylo zachováno soukromí uživatelů a zároveň bydlení nabízelo budoucím obyvatelům pestré výhledy na údolí na nedaleký Chloumek. Dům má dispozici venkovní a krytá parkovací stání.

V docházkové vzdálenosti se nachází veškerá občanská vybavenost a služby. Rezidence Vodárenská do tří minut od historického centra Mělníka. Ovšem pár kroků od domu najdete i Park Podolí nebo-li zelenou promenádu s cyklostezkou a výhledy do krajiny, včetně soutoku Labe s Vltavou. A dále i sady Kapitána Jaroše. Bydlení v centru příjemného okresního města s přírodou za zády je vzácnost. A navíc 30 minut autem do Prahy.

REZIDENCE VODÁRENSKÁ