Přilož ruku k dílu - získej stabilní práci

Získali jsme ocenění odborné poroty!

3.místo v kategorii Rekonstrukce

V Hudebním divadle Karlín proběhlo 7. dubna 2011 slavnostní vyhlášení vítězů soutěže Fasáda roku 2010.

Tato prestižní soutěž hodnotí provedení fasád nejen z inovačního hlediska, ale také podle architektonického ztvárnění a kvality provedení. Za oživení Polikliniky Opatovská v Praze na Jižním městě jsme získali krásné 3. místo v kategorii Rekonstrukce.

Celkem se v letošním ročníku sešlo rekordních 206 staveb z celé republiky. V hlavních kategoriích Novostavba a Rekonstrukce bylo oceněno vždy po třech stavbách. Zřejmým dopadem dotačního programu Zelená úsporám je převažující počet staveb v kategorii Rekonstrukce, novostaveb byly necelé čtyři desítky.

O vítězích rozhodovala odborná porota složená z představitelů univerzitní sféry a profesních sdružení. Naše rekonstrukce Polikliniky Opatovská byla jediným zástupcem panelové výstavby v letošním roce. Porota ocenila nápadité až provokující barevné řešení fasády, které přineslo oživení do fádního obytného souboru na Jižním městě.

Přečtěte si, co k soutěži napsal Baumit na stánkách časopisu Stavitel v článku Polikliniku Opatovská oživila pestrá mozaika barev

Více o informací o průběhu stavby se dočtete referenci Revitalizace objektu Polikliniky Opatovská