Práce ve stavebnictví?

Rekonstrukce vstupních portálů Vondroušova 1189-1190, Praha 6, Řepy

Na přelomu jara a léta roku 2012 byla zrealizována zakázka na domě Vondroušova 1189-1190 v Praze 6 - Řepích. Zakázka se týkala rekonstrukce vstupních portálů a objednavatelem bylo Stavební bytové družstvo POKROK.

Lokalita:
Vondroušova 1189-1190, Praha 6 - Řepy
Investor:
Stavební bytové družstvo POKROK
Termín:
05/2012 -07/2012
Investiční náklady:
1 mil. Kč
Schovat mapu

Fotogalerie projektu / 7 fotografií

Popis realizace

Hlavní část realizace se týkala výměny nových hliníkových portálů propojených s čipovým přístupem přes zvonkové tablo, povrchové úpravy pomocí kontaktního zateplovacího systému, kompletní dodávky a montáže nového schodiště vč. stříšek. Jako finální povrchová úprava schodiště byl zvolen obklad teracovými dlaždicemi, jež splňují podmínky protiskluznosti a zároveň jsou vhodným materiálem pro prostory s častým pohybem osob, protože  jsou dostatečně mechanicky odolné a trvanlivé.

Při realizaci díla bylo nutné provádět práce na vstupech postupně, protože objekt měl pouze přední vchody. Suterénní prostor však spojuje celý dům a proto byly nejprve uzavřeny a provedeny práce na krajních vstupech, přičemž se používal prostřední vstup a následně bylo možné nové krajní vchody otevřít a dokončit práce na zbylém vstupu. Tímto způsobem bylo možné realizovat zakázku, aniž by museli být uživatelé domu nuceni používat a pohybovat se po rozestavěném schodišti. Taktéž se eliminovalo riziko nehody způsobené pohybem osob v prostoru staveniště.

V celkovém výsledku můžeme konstatovat, že zákazníkovi byla poskytnuta vysoká kvalita díla s uživatelsky přijatelnou výlukou (uzavření) vstupních prostor. Tato skutečnost se odráží ve spokojenosti všech zúčastněných partnerů.
Líbí se vám naše realizace a chcete se s ní podělit?