Práce ve stavebnictví?

Rekonstrukce panelového domu Vansdorfská

Zesílení a sanace předsazených lodžií, sanace betonových konstrukcí. Výměna zábradlí, dokotvení a zateplení obvodového pláště.

Lokalita:
Varnsdorfská 329 -339,Praha 9
Investor:
Stavební bytové družstvo pro Prahu 9
Termín:
03.2000 - 06.2001
Investiční náklady:
24 mil. Kč bez DPH
Schovat mapu

Fotogalerie projektu / 8 fotografií

Popis realizace

Zesílení a sanace předsazených lodžií, sanace betonových konstrukcí panelového bytového domu na pražském sídlišti Prosek v ulici Varnsdorfská 329 až 339 systémem na reprofilaci betonových konstrukcí STO Crete.

Byla provedena rekonstrukce podlah podžií a výměna zábradlí za nová pozinkovaná, dokotvení a zateplení obvodového pláště kontaktním fasádním zateplovacím systémem ALSECCO.

Ing Ivan Folke, technický ředitel:

"V letech 2000 - 2001 prováděla firma KASTEN spol. s r.o. rekonstrukci bytového panelového domu Varnsdorfská 329-339, Praha 9 v celkovém objemu přes 24 mil. Kč .Kvalita provedených prací na uvedených objektech odpovídala technologickým požadavkům stavby a očekávání družstevníků . Pracovníci technických i dělnických profesí prokázali dobré zvládnutí náročných technologický operací při opravách a zesilování betonových konstrukcí domu a při opravách statických poruch domů . Komunikace s naším stavebním dozorem i odborným aparátem družstva byla dobrá a v rámci celkové spolupráce vedla ke vzájemné spokojeností obou stran.

Společnost KASTEN spol. s r.o. bychom neváhali použít na další stavební práce a rekonstrukce, kterév chceme v budoucnu realizovat v případě jejího úspěchu v námi vyhlášeném výběrovém řízení."
Líbí se vám naše realizace a chcete se s ní podělit?

DOKUMENTY K PROJEKTU