Práce ve stavebnictví?

Regenerace panelového domu Havlíčkova v Mladé Boleslavi

Regenerace panelového bytového domu v ul. Havlíčkova 1143-4, Mladá Boleslav.pod taktovkou stavební společnosti KASTEN spol. s r.o.

Lokalita:
Havlíčkova 1143-4, Mladá Boleslav
Investor:
Společenství vlastníků domu čp. 1143-1144
Termín:
10.2009 - 05.2010
Investiční náklady:
10 009 659 Kč bez DPH
Schovat mapu

Fotogalerie projektu / 4 fotografií

Popis realizace

V rámci rekonstrukce celého bytového domu provedli pracovníci společnosti KASTEN spol. s r.o. zejména tyto stavební práce:

  • Kompletní dodávka a montáž plastových výplní otvorů Brůgmann AD pětikomorový systém 73 mm s tepelně-izolačním zasklení Ug=1,1 W/m2K výrobce Vekra, vyzdívky meziokenních vložek tl. 200 mm s vnitřním štukem, parozábrana ze strany z interiéru, demontáž a likvidace původních výplní otvorů
  • Sanace obvodového pláště, drobné statické opravy, sanace železo-betonových konstrukcí, dodávka a obdorná montáž tepelně izolačního systému Baumit Pro obvodových stěn bytových podlaží včetně konečné povrchové úpravy obvodových stěn domu včetně soklu, dle technologického předpisu výrobce Baumit spol. s r.o.
  • Sanace střešního pláště, kompletní dodávka a montáž tepelné izolace a hydroizolačních asfaltových pasů Pluvitec Plura a Tech 1000 střešního pláště panelového domu a strojoven výtahů včetně klempířských prvků
  • Úklid a likvidace všech odpadůLíbí se vám naše realizace a chcete se s ní podělit?

DOKUMENTY K PROJEKTU