Přilož ruku k dílu - získej stabilní práci

Byty Neratovice

Originální bytový dům z dílny Studia Versatile jsme dokončili v okrajové části Neratovic

Lokalita:
Byškovická 172, Neratovice
Investor:
Aktivholding-Developer s.r.o.,
Termín:
05/2020 - 12/2021
Investiční náklady:
37 mil. Kč
Schovat mapu

Fotogalerie projektu / 17 fotografií

Popis realizace

V prosince 2021 jsme dokočili a předali novým bydlícím originální bytový dům z dílny Studia Versatile v okrajové části Neratovic. Hlavním investorem a organizátorem celého projektu BytyNeratovice jsou Jitka a David Horáčkovi, majitelé realitní kanceláře Aktivreality.

Pojdmě na virtuální návštěvu

Bytový dům je složen z polygonální podnože prvního nadzemního podlaží s obkladem z tmavěšedých režných pásků, na kterou jsou položeny podélné hmoty překonzolované přes západní fasádu podnože ve formě hřebenu. Hmota přebírá tvarosloví okolních domů menších měřítek členěním překonzolované části na opticky různě barevné menší celky fasády. Dělení je podpořeno i skořepinou střechy složenou ze sedlových střech a zvýrazněnou tektonikou východní fasády pomocí různých tlouštěk tepelné izolace.

Domečky jsou řešeny v rámci své hmoty monochromaticky – barva fasády, rámů okenních výplní, klempířských i zámečnických prvků včetně zábradlí balkonů jsou sladěny do jednoho odstínu. Jen okenní rámy v podnoži jsou černé.

Na co všechno lákali nové byty v Neratovicích?

V klidné čtvrti na okraji města Neratovice vyrostlo čtrnáct nových bytů s dispozicemi 1+KK, 2+KK a 3+KK. První patro bytového domu včetně přízemních bytů je bezbariérové, přístupné brankou na jižní straně a z parkoviště na západní straně. Na parkovišti je pro osoby zdravotně postižené vyhrazeno parkovací stání.

Člověk v Neratovicích nalezne vše potřebné ke spokojenému životu – od úřadů, škol a školek, přes kavárny a koupaliště až po Lidl. Avšak atraktivita nových bytů nespočívá pouze v dobré lokalitě a v perfektním dopravním spojení s hlavním městem, ale také v nadstandardním zázemí.

Nízkoenergetická stavba s originálním designem je zasazena do soukromého uzavřeného komplexu s výměrou 4 500 m2, který tak poskytuje svým obyvatelům naprosté soukromí. Samozřejmostí je jediný vstup na pozemek zpřístupněný buďto čipem majitelů bytů, nebo videotelefonem přímo z bytu. Součástí komplexu je také dětské hřiště, na kterém se malí dvojnožci do sytosti vyzlobí, anebo odpočinková zóna pro unavené rodiče.

Vlastní parkování, dětské hřiště a originální design.

Dalším velkým lákadlem nového komplexu je vlastní parkovací místo a soukromá předzahrádka či prostorný balkón. Romantické duše zajisté ocení kombinaci velkých francouzských oken, hustou zeleň a orientaci bytu na jihozápad. Pro praktické duše zmiňme, že byty disponují podlahovým vytápěním, takže studené nohy konečně zmizí z denního pořádku, nebo že vytápění a ohřev vody je zajištěn tepelným čerpadlem.
Líbí se vám naše realizace a chcete se s ní podělit?