Přilož ruku k dílu - získej stabilní práci

Zahajujeme výstavbu Rezidence Liliová

V proluce blokové zástavby, s výhledy na historické centrum Liberce, začínáme s výstavbou bytového domu s krásným názvem - Rezidence Liliová.

Od úspěšné přípravy k realizaci

Startujeme výstavbu připravovaného projektu, který přináší možnost bydlení přímo v centru Liberce, a to v nových bytech výjimečného domu, kde se mísí monumentální klasika s moderním dizajnem.

Novostavba bytového domu, který v těchto dnech začínáme stavět, vytvoří domov pro 96 obyvatel. V pěti obytných podlažích bude vybudovaných 28 bytů o velikosti 1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk a 5+KK. V parteru domu je navržený prostor pro dvě komerční jednotky, které budou tvořeny zádveřím, hlavním prostorem a základním provozním zázemím. Přízemí domu bude vybaveno 28 krytými parkovacími stáními, které jsou řešeny formou parkovacích výtahových zakladačů zajíždějících pod upravený terén v technickém podlaží. Tam jsou také navrženy sklepní prostory pro uložení sportovního vybavení a dalších věcí podle potřeb majitelů.

Liliová Liberec

Technické provedení

Půdorys domu je navržený ve tvaru písmene L a jeho osazení respektuje okolí. Prostorově se počítá s jedním podzemním a šesti nadzemními podlažími, z kterých pět má čistě obytnou funkci. Část prvního podlaží bude sloužit komerčním účelům, a zbytek je věnován krytým parkovacím stáním ve vertikálních zakladačích. Zastřešení domu bude plochou jednoplášťovou střechou s PVC fólii s BROOF(t3) atestem.

Fasádu domu rozehrávají nepravidelné dvojice lodžií prokreslující se z uspořádání interiéru do exteriéru domu a zvýrazňují sloupový řád. S ohledem na prostorové podmínky parcely, velké rozpony a konzoly domu, bude celý objekt řešen jako železobetonová konstrukce v kombinaci stěnového systému a sloupového skeletu. Fasáda objektu bude řešena kontaktním fasádním systémem ETICS s tepelným minerálním izolantem s béžovou povrchovou úpravou. Okna a lodžiové dveře budou hliníková, s izolačním trojsklem a hnědo-šedou barvou rámů. Zábradlí před francouzskými okny a v lodžiích bude tvořeno subtilním rámem s výplní z tyčoviny, a bude ve stejném odstínu hnědo-šedé barvy, která je sjednocujícím prvkem fasády. Bude použita také na veškeré klempířské prvky, tedy oplechování parapetů oken, okapnice lodžií, oplechování střechy a podobně.

Sebevědomý projekt

Myšlenka moderního řešení a uspořádání je umocněna nevšedními nápady pro zpříjemnění života budoucím majitelům. Parkovací zakladače umožní svobodný výhled na historické centrum bez nekončícího množství aut v okolí. Dalším výrazným bonusem je přístup bytů posledního podlaží na privátní terasy umístěné na střeše objektu.

Těšíme se na realizaci!  Váš KASTEN.