Přilož ruku k dílu - získej stabilní práci

Stavba neratovické polikliniky se blíží do finále

Stavba nové polikliniky v Neratovicích v ulici Urxova se blíží svému finále, přinášejíc s sebou moderní zdravotnické vybavení a vyšší standard péče pro obyvatele města a jeho okolí.

Navrhovaná budova od architekta Adama Rujbra je prostornější než původní poliklinika v Kojetické ulici a nabídne širokou škálu zdravotních služeb včetně 24 lékařských ordinací, optiky, odběrového místa, lékárny a kavárny.

Už jen kousek k cíli

V současné fázi prací se již blížíme ke konečné podobě budovy. Práce na vnějším vzhledu spojené s instalací zelené střechy jsou téměř dokončeny. Volba zelené střechy není náhodná – přináší významné ekologické a funkcionální výhody. Kromě zlepšení mikroklimatu a eliminace hluku zelená střecha také přispívá k lepší tepelné izolaci budovy, což zajišťuje komfortní prostředí v létě i v zimě.

Dalším důležitým prvkem, který přispívá k celkovému pohodlí a kvalitě prostředí, je atrium. Zde v současnosti provádíme zemní práce a úpravy terénu. Toto centrální prosvětlené prostranství zajistí dostatek denního světla ve všech částech budovy a zároveň bude sloužit jako příjemné místo setkávání a odpočinku.

atrium poliklinika

Vnitřní prostory polikliniky jsou rovněž ve finální fázi dokončení. Práce na instalaci zárubní dveří, stropních sádrokartonových konstrukcí a podhledů na chodbách jsou již téměř ukončeny. Pokládka finální PVC krytiny na podlahy je dalším krokem směrem k dokončení interiéru a připravenosti budovy k přijetí pacientů a návštěvníků.

vnitřní prostory poliklinika

Zároveň se věnujeme i zpevněným plochám kolem budovy, přičemž se zaměřujeme na vyprojektované chodníky, ochozy a parkovací místa. Ty zajistí bezpečný a pohodlný přístup k poliklinice. 

úpravy terénu poliklinika

Celkově se zdá, že vše směřuje k dokonalému finále, a že nová poliklinika v Neratovicích bude nejen architektonickou dominantou, ale také funkcionalitou a komfortem překračující očekávání všech jejích uživatelů.

S jejím dokončením se nejen neratovickým občanům otevře moderní a vybavené zdravotnické zařízení, které bude sloužit po mnoho let.