Přilož ruku k dílu - získej stabilní práci

Slavíme konec roku a úspěchy oceněných staveb v Liberci

Aneb "Kde se daří, tam se paří"

Pojdmě se společně ohlédnout  za firemní akci, která se konala 8. prosince 2023. Jednalo se o vánoční večírek na oslavu konce pracovního roku a také připomenutí nedávného úspěchu společnosti, která získala ocenění Stavba roku 2023 za  realizaci projektu OÁZA a Rezidence ROSA v Liberci.

Společnost KASTEN sice sídlí v Neratovicích, ale dlouhodobě mění tvář města Liberce svými stavební projekty. Jmenujme například Rezidence RoSa, Oaza v Centru, Rezidence Liliová, Zahrady Gallas. Proto bylo příhodné, že se akce konala právě v tomto městě.

První část akce zahrnovala prohlídku krásného města Liberec. Měli jsme možnost prohlédnout si a obdivovat historické a kulturní památky města. Komentovaná prohlídka poskytla návštěvníkům mnoho informací a zajímavostí.

KASTEN v Liberci

Následovala návštěva dvou výjimečných projektů, které zde společnost KASTEN realizovala  - bytový dům Rezidence Liliová a projekt senoirského bydlení Rezidence RoSa v Liberci. Prohlídka byla nejen poučná, ale také umožnila zpětně vidět plody své práce a být hrdí na společné úspěchy.

V prostorách Rezidence RoSa  jsme se zdrželi trošku déle, kromě prohlídky budovy si zde také zahráli soutěžní hru Riskuj. Přestože nekteří z nás jsou velmi soutěživý, nebyl pro nikoho vůbec žádný problém, v KASTENU umí tým držet pohromadě a skvěle spolupracovat, což se při soutěžení jen potvrdilo. Jeden tým byl první, vyhráli jsme však všichni.

Vánoční večírek se konala v prostorách vyhlášené restaurace nakraji, která je proslulá svým kulinářským uměním a světovou kuchyní. Mohli jsme tak vychutnat vynikající jídlo exceletního šéfkucharě a nápoje spolu s barmanskou show, kde si mohli namíchat vlastní drinky.

Atmosféra byla živá a příjemná, bylo fajn se na čas zastavit u dobrého jídla, pití a hudby. Vrcholem večera byla diskotéka, kde někteří protančili noc na populární hudbu. Byl to skvělý způsob, jak se odreagovat a užít si společnost kolegů mimo pracoviště.

Vánoční večírek KASTEN

Vánoční večírek KASTEN

Vánoční večírek KASTEN

Vánoční večírek KASTEN

Vánoční večírek KASTEN

Vánoční večírek KASTEN

Vánoční večírek KASTEN