Přilož ruku k dílu - získej stabilní práci

Rezidence RoSa připravuje nezapomenutelnou akci pro děti

KASTEN se může pochlubit nejen kvalitními stavbami, ale také dlouhodobými vztahy s klienty. Jedním z nich je moderní dům pro seniory, Rezidence RoSa v Liberci. KASTEN tento domov pro seniory stavěl a nyní s radostí sleduje, jak se stává centrem komunitního života nejen pro své obyvatele, ale i pro ty nejmladší.

RoSa myslí na všechny

Rezidence RoSa se nezaměřuje jen na poskytování pohodlného a poklidného stáří svým obyvatelům, ale aktivně podporuje i aktivity pro děti. Důkazem je nadcházející akce – Dětský den s Barbie a Kenem, který se uskuteční 5. června od 15:00 hodin přímo před Rezidencí RoSa. Vstup na tuto akci i na všechny atrakce je zdarma.

Program plný zábavy a dobrodružství

Těšit se můžete na animační program Páji Papagáji, který má téměř dvacetiletou tradici v pořádání doprovodných a animačních programů pro děti všech věkových kategorií. Program se zaměřuje na interaktivní tanečně pohybové aktivity s hudbou, které rozvíjejí u dětí přirozenou touhu po pohybu a sebevyjádření a podporují lásku k hudbě a zpěvu. Tanečně pohybové aktivity jsou prokládány hravými soutěžemi, které se u dětí setkávají s velikou pozitivní odezvou.

Atrakce a sladké dobroty

Kromě animačního programu se děti mohou těšit na řetízkový kolotoč, stánek s cukrovou vatou a další. Tyto atrakce zajistí, že si děti odnesou nejen krásné zážitky, ale také sladkou odměnu.

My v KASTENu jsme hrdí na to, že můžeme podporovat akce, které spojují komunitu a přinášejí radost jak seniorům, tak dětem. Přijďte se podívat, pobavit se a podpořit skvělou práci Rezidence RoSa. Těšíme se na vaši účast!

Dětský den RoSa