Přilož ruku k dílu - získej stabilní práci

Projekt OAZA V CENTRU byl zahájen

Současná podoba projektu OAZA V CENTRU je dílem architekta Ing. Radima Kousala, držitele prestižní ceny Jože Plečnika za celoživotní přínos v oblasti architektury a stavitelství, a jeho týmu společnosti Siadesign.

Trend současnosti - Družstevní bydlení

Na pozemku bývalých Montážních závodů Liberec v samém centru tohoto krásného města vyroste ve třech etapách několik domů s byty, nebytovými prostory i krytými parkovacími místy.

Jedna z těchto etap, označovaná jako Etapa č. 2, je věnována projektu OAZA V CENTRU, který nabízí výhradně družstevní formu bydlení ve výstavbovém bytovém družstvu OAZA Liberec. Jeho třemi zakladateli jsou Stavební bytové družstvo SEVER, naše sesterská společnost COOP Development, družstvo a společnost Rybníček Development s.r.o. V rámci této etapy je budoucím členům družstva k dispozici celkem 112 bytů, dva komerční prostory a 146 krytých parkovacích míst.  

Tím se liší od ostatních etap. A také tím, že roste ze země pod naší taktovkou. 

Oaza V Centru

Stavba v plném proudu

Práce na výstavbě byly na začátku května započaty demolicemi stávajících objektů. Zkušený tým stavbyvedoucího Jakuba Blažeje se po nezbytné přípravě pustil do zakládání vrtáním pilot, základů budoucí monolitické konstrukce jednotlivých domů.

Předání dokončených bytů družstevníkům je naplánováno na jaro 2021.