Přilož ruku k dílu - získej stabilní práci

OAZA V CENTRU hlásí zkolaudováno

Brownfield v centru Liberce se proměnil na družstevní byty.

Družstevní byty Oaza v Centru Liberec

Bydlení bez rizika

Mladé rodiny, lidé začínající pracovní život, nebo také senioři, či živnostníci nechtějí podstupovat riziko zadlužování a brát na sebe břímě hypoték. Pokud chce člověk bydlet ve svém a chce se vyhnout zmíněným komplikacím, nejjistější a nejpohodlnější je zvážit družstevní bydlení, které má mnoho výhod.

Jedinečnou možnost družstevního bydlení přinesl projekt OAZA V CENTRU, V projektu se spojilo liberecké Stavební bytové družstvo Sever a společnost COOP Development, která má bohaté zkušenosti s družstevní formou bytové výstavby, zejména v Praze. Všechny byty už jsou obsazené, majitelé teď přebírají klíče, stěhovat se budou v srpnu, řekla mluvčí projektu Hana Tietze

Zkolaudováno! KASTEN úspěšně dokončil projekt OAZA V CENTRU.

Výstavbu režíruje a provádí KASTEN již od začátku května 2019, kdy byla zahájena demolice bývalých Montážních závodů. Stavba je uspěšně zkolaudována. Nyní odstraňujeme poslední vady a nedodělky a začínáme s předáváním jednotlivých bytů. O velikém zájmu svědčí úplná vyprodanost bytů. 

Propojení

Tento projekt je nepochybně unikátní jednak celkovým pojetím, který má za cíl vytvořit komfortní bydlení s dostupností služeb, příjemného prostředí s velkým množstvím zelených ploch, ale také koncentrací různých funkcí do jednoho místa. Uplatňují se tady prvky nového urbanismu, kterého cílem je vytvořit co nejvíc soběstačné místo, bez nutnosti dalekého docházení. Navazující etapou je projekt Rosa Liberec, který nabídne bezpečné bydlení pro moderní seniory, restauraci, knihovnu, společenský sál a mnoho různých služeb i vzdělávacích programů pro celé okolí.