Přilož ruku k dílu - získej stabilní práci

Manifesto Anděl

V Praze se brzy otevře další Manifesto Market. 

Oblast pražského Anděla směřující až ke Smíchovskému nádraží v dnešní době není zrovna oblíbenou lokalitou pro setkávání lidí. Dlouhému prostoru dominuje neutěšené autobusové nádraží, avšak celou čtvrť včetně doteď téměř nevyužívaného železničního brownfieldu v následujících letech čeká velká proměna, a to včetně vzniku moderního přepravního uzlu. Navíc se tu již brzy najde čas i pro zábavu a odpočinek.

Manifesto Anděl

Populární gastronomický projekt, který v Česku vybudoval americký krajinářský architekt Martin Barry, se nově objeví na dlouho osiřelém místě v areálu bývalé vietnamské tržnice na smíchovském Andělu. 

Manifesto - Město ve městě.

Tak by se dal trochu nadneseně popsat prostor na rohu ulic Stroupežnického a Ostrovského, v podstatě hned vedle populární Kavárny, co hledá jméno. Místo, kde se nedá platit hotově, kde se snoubí chutě a vůně těch nejvyhlášenějších podniků nejen v Praze a kam se lidé rychle naučí chodit za zábavou.

Po pražské Florenci a Smíchově je tak Anděl třetí pražskou lokalitou, kde Manifesto otevře svoje brány. Manifesto Anděl bude nový gastronomický a kulturní ráj na Praze 5 s plochou dvakrát větší než Florenc.  Můžete se těšit na více místa k sezení, 15 restaurací, velký pivní bar, hudební stage, koktejlový bar SOOT, hydroponickou farmu, stěny pokryté zelení a vodní plochu. Kapacita nového prostoru na Andělu bude 500 hostů, přičemž jej bude možné rozdělit do menších sektorů.

Původní podoba nároží, kde vznikne Manifesto Anděl

Celý zahajovací týden v termínu 17.–22. srpna 2021 bude zářit v pastelových barvách. Neváhejte se inspirovat a dorazit v pastelovém outfitu na Manifesto Anděl Opening Program.

Manifesto Anděl vzniká ve spolupráci se společností Penta Real Estate, autorem návrhu pak je tým architektů Chybík+Krištof. Dřevěné terasy a základu pro kontejnery včetně ZTI a instalací realizuje tým KASTEN.