Přilož ruku k dílu - získej stabilní práci

Kelský biatlon - netradiční dobrodružství nejodvážnějších

Ve světě, kde se sportovní události často odehrávají podle známých kolejí, existuje vzácný druh výzev, které posouvají hranice a vymykají se konvencím. Kelský biatlon je důkazem tohoto étosu a v čele jeho podpory stojí mimo jiné i společnost KASTEN.

Máme rádi výzvy a dobrodružství. Proto hrdě podporujeme nápaditou netradiční akci – Kelský biatlon.

Jsme hrdými sponzory této výjimečné události a zveme vás za krátkým ohlédnutím do vzrušujícího světa Kelského biatlonu - podívané, která nemá obdoby.

Dne 30. prosince 2023 se v ranních hodinách sjeli do drsné krajiny sportovci i dobrodruzi, aby zde prověřili své dovednosti, vytrvalost a naprosté odhodlání. Ale na rozdíl od tradičních biatlonů, kde se lyže zařezávají do sněhu, si tento závod razí vlastní cestu.

Účastníci zde zdolávali náročný terén výhradně po svých, což klasickému zimnímu sportu dodává dynamický nádech. Hriště TJ Kly přivítalo tyto odvážlivce již po osmé a o zábavu zde nebylo nouze. Na biatlonu se zapotili mladí i starší závodníci a všichni dali do svého výkonu úplné maximum.

Kategorie účastníků byli následující - děti a mládež od šesti do osmnácti let, ženy, muži, ženy a muži nad 55 let a družstva dospělých.

Když se sportovci proplétají připravenou trasou, zdolávají kopce, schody a překonávají překážky, ožívá podstata Kelského biatlonu - oslava houževnatosti, kamarádství a neústupné honby za dobrodružstvím. Není to jen závod, je to cesta, která překračuje hranice a rozpaluje duši.

Vyhrát mohou samozřejmě ale jen ti nejlepší. Na svých tratích se museli účastníci potýkat s nejrůznějšími úkoly. Mezi ně patřilo například střílení vleže i vestoje, vědomostní otázky týkající se sportovního zaměření, dělaní dřepů nebo pití svařáku, piva a vína na čas.

Kelský Biatlon 2023

Ocenění čekalo pro první tři nejrychlejší závodníky ale také pro tři závodníky s nejoriginálnějším sportovním oděvem. Cenu ale také získal nejtěžší, nejlehčí a nejstarší závodník.

Pro společnost KASTEN není sponzorování Kelského biatlonu jen o podpoře fyzické aktivity, ale také o podpoře dobrodružného ducha a netradičního pojetí. Kelský biatlon dává účastníkům možnost přijmout vzrušení z neznámého a překonat své hranice.

Ti, kteří chtějí zažít kouzlo na vlastní kůži, již mohou vyhlížet příští ročník a připravit se na podívanou, kterou Kelský biatlon nabízí. Ať už jste ostřílený sportovec, který touží vyzkoušet si své síly, nebo divák fandící od boku, na této události je něco opravdu výjimečného, co uchvátí všechny, kteří se odváží přijmout její netradiční kouzlo.

Chcete-li se o Kelském biatlonu dozvědět, navštivte www.kelskybiatlon.cz. Těšíme se na Vaši účast v příštím ročníku!

Kelský Biatlon 2023