Přilož ruku k dílu - získej stabilní práci

KASTEN zve na další Festiválek pod Ořechem

Společnost KASTEN již dlouhodobě podporuje kulturní akce a s radostí oznamujeme, že i letos se staneme partnery Festiválku pod Ořechem, který se koná každoročně v Korycanech. Tento festival, pořádaný Spolkem V polích, se stal oblíbenou událostí, na kterou se těší nejen místní obyvatelé, ale i návštěvníci z širšího okolí. Letošní ročník se uskuteční 3. srpna 2024 v DH Oříšek v Korycanech.

Program Festiválku pod Ořechem 2024

I letos je program více než pestrý, pojďme se podívat, co nás na letošním Festiválku pod Ořechem čeká. 

Divadlo Víti Marčíka

Návštěvníci festiválku se mohou těšit na vystoupení Divadla Víti Marčíka. Tato divadelní rodina z Drachotěšic je známá svými poutavými představeními, která zaujmou diváky všech věkových kategorií.

Víťa Marčík má na programu budou klasické pohádky jako Bajaja, Šípková Růženka a O Zlatovlásce, ale také hlubší divadelní hry jako Labyrint Světa a Robinson Crusoe. Těšit se můžete na autentický zážitek, který Vás vtáhne do světa pohádek a dobrodružství.

Bára Zmeková s kapelou

Hudební program obohatí Bára Zmeková, talentovaná zpěvačka a skladatelka, která letos na jaře vydala své nové album "Jediný na světě". Se svou kapelou přinese do Korycan jedinečný hudební zážitek plný emocí a působivých melodií.

Justin Lavash

Dalším hudebním hostem bude Justin Lavash, anglický hudebník žijící v Teplicích. Jeho unikátní styl a virtuózní hra na kytaru slibují nezapomenutelné vystoupení, které zaujme každého milovníka kvalitní hudby.

Jan Ponocný – Cirkus Ponorca

Na pódiu se představí také Jan Ponocný se svým projektem Cirkus Ponorca. Tento známý kytarista, producent a skladatel, který spolupracoval s umělci jako Meky Žbirka nebo režisérkou Alicí Nellis, předvede svůj "one man band" koncept. Díky živé práci se smyčkami vytvoří během chvíle komplexní hudební aranžmá, které zaujme a nadchne publikum.

Ozzy Osbourne Revival Praha

Pro milovníky rockové hudby je připraveno vystoupení Ozzy Osbourne Revival Praha. Tato kapela věrně přináší atmosféru a hudbu legendárního Ozzyho Osbournea. Přijďte si užít nezapomenutelný rockový večer a nechte se unést energií tohoto vystoupení.

Tvořivé dílny ateliéru JEN LEN

Po celý den budou návštěvníkům k dispozici tvořivé dílny ateliéru JEN LEN. Můžete si vyzkoušet vyšívání a tisk na lněné materiály, což je skvělá zábava pro děti i dospělé. Vytvořte si vlastní unikátní kousek, který si odnesete domů jako památku na tento výjimečný den.

Vstupné

Vstupné na Festiválek pod Ořechem je dobrovolné. Přijďte a podpořte tuto krásnou kulturní akci, kterou společně vytváříme pro radost všech návštěvníků.

Festiválek pod Ořechem je nejen skvělou příležitostí pro setkání s přáteli a rodinou, ale také možností podpořit místní kulturu a umění. Těšíme se na Vás 3. srpna 2024 v Korycanech na dalším nezapomenutelném ročníku Festiválku pod Ořechem!

festivalek pod orechem program