Přilož ruku k dílu - získej stabilní práci

KASTEN to rozparádil na festivalu Sever Synth City

My v KASTENu jsme nadšeni, když se můžeme kromě staveb a projektů věnovat i něčemu oddechovému. Jsme moc rádi, že jsme mohli být součástí jedinečného festivalu Sever Synth City, který se konal 4. listopadu 2023 v Liberci. Tato úžasná událost, pořádaná společností SBD Sever, přinesla do města dávku nezapomenutelné elektronické hudby a zábavy.

První synthpopový festival v ČR

Jako jeden z hrdých partnerů akce přispěla společnost KASTEN k úspěchu Sever Synth City, na kterém se představily dvě hlavní scény - KASTEN stage a SBD Sever stage. Lineup představil rozmanitost a inovaci elektronické hudební scény, od zavedených interpretů až po mladší umělce.

Mezi hlavními účinkujícími byla německá skupina M.I.N.E., kterou založil renomovaný Marcus Meyn, známý svou prací s kultovní kapelou Camouflage. Jejich vystoupení nebylo ničím jiným než fascinujícím a strhlo davy svým charakteristickým zvukem a nakažlivými rytmy.

Make Malawi

Dalšími vystupujícími byly kapely, které neunikly pozornosti ani na mezinárodním poli. Lake Malawi a We Are Domi, známé ze scény finále Eurovize, rozproudily dav svými energickými vystoupeními. A nezapomínejme ani na držitele ceny Anděl, talentovaného hudebníka 7krát3 nebo Českobudějovickou kapelu Oceán, kteří rozhýbali publikum do rytmu jejich hitů jako třeba Dávná zem nebo Prázdná ulice. 

Mezi další účinkující patřila například pražská kapela Lakeside X, která má fanouškovskou základnu po celém světě. Na festivalu zahrála ty největší hity ze svých čtyř alb a dokázala tak rozproudit všechny přítomné jako lusknutím prstu. 

A ten kdo se nemohl elektronické hudby nabažit ani po všech těchto nezapomenutelných vystoupeních mohl zůstat na DM afterparty, která trvala až do nočních hodin a završila tuto nezapomenutelnou událost.

Jsme hrdí, že jsme mohli podpořit Sever Synth City a přispět k jeho úspěchu. Těšíme se na další spolupráci s těmito inovativními událostmi a na to, co nám přinese budoucnost.

MINE