Přilož ruku k dílu - získej stabilní práci

KASTEN podpořil Dětský den ve Vesci

Společnost KASTEN spojuje s Libercem hned několik zajímavých projektů, mezi ně patří například Rezidence RoSa, Bytový dům Oáza, Rezidence Liliová nebo Zahrady Gallas. Proto jsme neváhali a stali hrdými sponzory Dětského dne ve Vesci, oblíbené každoroční akce pořádané ve sportovním areálu Vesec v Liberci. 

Tato akce, kterou pořádá Spolek válečných veteránů ČSPP, Liberecký kraj a SBD Sever, je oblíbenou tradicí, na níž se scházejí rodiny z celého regionu, aby společně strávily den plný zábavy a aktivit. Věříme, že je důležité vytvářet dětem příležitosti k objevování, učení a zábavě v bezpečném a příznivém prostředí, a Den dětí ve Vesci tyto hodnoty dokonale ztělesňuje.

Není nic hezčího, než vidět děti šťastné...

Dne 10. září 2023 se ve sportovním areálu Vesec sešly děti a jejich rodiče, aby se zúčastnili nejrůznějších aktivit. Od airsoftové střelnice po dětské dílny, skákací hrady, kolotoče, skluzavky a další atrakce - každý si zde našel něco pro sebe. Atmosféra byla plná smíchu a vzrušení, protože rodiny se sbližovaly díky společným zážitkům, jídlu, pití a vytvářely si trvalé vzpomínky.

Po celý den udržovali energii DJ Notička a Ája Papagája se svým zábavným animačním programem, který potěšil děti i dospělé. Návštěvníci měli také možnost zblízka se seznámit s vybavením a technikou, kterou používají vojenské a záchranné jednotky i Policie ČR. Odvážné duše si dokonce mohly vyzkoušet činnosti, jako je resuscitace a další zdravotnické úkony. 

Vojenská technika den dětí

Kromě řady aktivit měli návštěvníci možnost vyhrát fantastické ceny v různých soutěžích, což dodalo slavnostnímu dni další vzrušení. Byl to skutečně nezapomenutelný den plný smíchu, přátelství a bezmezné radosti z dětství.

Když se zamýšlíme nad úspěchem Dětského dne ve Vesci, srdečně děkujeme organizátorům, dobrovolníkům a účastníkům, kteří tuto akci umožnili. Společně budujeme silnější a živější komunitu, v níž má každé dítě možnost prospívat a rozvíjet se.

Ve společnosti KASTEN jsme i nadále odhodláni podporovat akce a iniciativy, které mají pozitivní dopad na komunity, jimž sloužíme. Těšíme se na pokračování našeho partnerství s Dětským dnem ve Vesci a dalšími organizacemi, které se věnují obohacování života dětí a rodin.

Den dětí Vesec

Další informace o společnosti KASTEN a našem zapojení do komunitního života naleznete na našich webových stránkách a sledujte nás na sociálních sítích. Pojďme společně i nadále vytvářet okamžiky radosti a inspirace pro další generace.