Přilož ruku k dílu - získej stabilní práci

KASTEN opět ovládne stage na Sever Synth Festu!

Společnost KASTEN Vás srdečně zve na jedinečný festival SEVER SYNTH FEST, který se koná v Domě kultury v Liberci. Akce se uskuteční dne 9. listopadu a přinese nezapomenutelný zážitek pro všechny milovníky elektronické hudby.

 Sever synth fest Liberec

Ovládnutím jedné ze stages se i letos KASTEN postará o zajištění perfektní atmosféry. Přijďte s námi oslavit hudební legendy, které posouvají hranice elektronické hudby.

Program je pestrý 

Hlavní headliner, kapela EMPATHY TEST je na scéně už více, než 10 let. Britská dvojice se poprvé dostala do povědomí v roce 2014 díky hitu „Losing Touch“, který si získal pozornost fotbalového klubu FC Liverpool.

EMPATHY TEST tak spolupracoval s režisérem Richardem Swarbrickem na virálním videu pro tento fotbalový klub, což přineslo i další úspěchy, vrcholem byl spot pro NBA. Jejich skladba „Here is the Place“ se také objevila v populárním seriálu Catfish na MTV. Tím se jejich hudba dostala k ještě většímu publiku.

Druhým headlinerem je švédský král elektro popu COVENANT, který Prahu navštívil naposledy v roce 2016. Zazní zde hity z desky Modern Ruin nebo The Blinding Dark. Dalšími účinkujícími budou třeba německé kapely ROTERSAND a ABSURD MINDS. Co se týče českých interpretů, zde se můžeme těšit na LAKESIDE X, P.M. BAND nebo DECLINE. Nebude chybět ale ani speciální host.

Kdo vstupenku dřív koupí, neprohloupí! 

Vstupenky se dají zakoupit na www.evstupenka.cz, kde aktuálně probíhá možnost zakoupit lístek za zvýhodněnou cenu – 890 Kč. Následně se vstupenky zdraží na cenu 990 Kč, která bude platit do 8. listopadu. Na místě bude vstupenka stát 1200 Kč, tak si svůj lupen nezapomeňte koupit včas!

Více informací o kapelách a programu naleznete na stránkách www.sever-synth-fest.cz. Přijďte se s námi bavit a užít si nezapomenutelný večer plný skvělé hudby a atmosféry!

Těšíme se na Vaši účast!