Přilož ruku k dílu - získej stabilní práci

KASTEN hory 2024

Opět jsme se vydali na naše tradiční lyžařské dobrodružství v srdci Alp a můžeme s radostí říci, že tento výlet překonal veškerá očekávání! Druhý březnový prodloužený víkend jsme společně užívali krásného lyžování a nezapomenutelných okamžiků v rakouském Ski Amadé.

Rakouský region Ski Amadé, který je pojmenován po skladateli Wolfgangu Amadeovi Mozartovi, je dnes sítí 28 lyžařských oblastí a měst, které dohromady tvoří druhou největší lyžařskou oblast v Evropě. Zde je krátký přehled našeho úžasného víkendu v horách. Nasadit si helmu, srovnat brýle, nastavit se do sjezdového postoje a jde se na to!

Prodloužený víkend plný zážitků.

Naše lyžařské dobrodružství začalo večerem v pátek 8. března 2024, kdy jsme se sešli ve společné večeři plní očekávání a nadšení. Zájezd poté trval až do pondělí 11. března, kdy jsme zakončili naši cestu společnou snídaní. Účastníci tak měli možnost si užít dva až tři plné dny lyžování a relaxace v nádherném prostředí Alp.

Ski Amadé se opět ukázalo jako ideální destinace pro naše lyžařské dobrodružství. Ubytovali jsme se v pohodlném a stylovém hotelu Annelies, který nám poskytl veškerý komfort a pohodlí, které jsme potřebovali po náročném dni na svahu. Jeho poloha v blízkosti lyžařských tratí a moderní vybavení nám umožnilo plně vychutnat náš převážně pánský výlet.

Během našeho pobytu jsme se těšili na širokou škálu lyžařských tratí vhodných pro různé úrovně dovedností. Od začátečníků po pokročilé lyžaře - každý z nás si našel svou vlastní výzvu a zažil neopakovatelné okamžiky na svahu. Ano, našlo by se i pár vtipných pádů, nicméně to k tomu zkrátka patří :-). 

Během našeho pobytu jsme si užili nejen fantastického lyžování po svazích Alp, ale také spousty dalších zážitků. Prozkoumávali jsme okolní přírodu, užívali si horského vzduchu a strávili společně čas s kolegy a přáteli.

účastníci zájezdu - Alpy 2024

KASTEN hory 2024 byly skvělým úspěchem a zanechaly v nás nezapomenutelné vzpomínky. Těšíme se na další lyžařské dobrodružství a setkání s našimi kolegy na svazích!