Přilož ruku k dílu - získej stabilní práci

Jak najít práci? Studenti SPŠS Mělník už vědí

Na konci minulého roku navštívil Střední průmyslovou školu stavební v Mělníku Luděk Najman, aby zde přednesl za společnost Kasten seminář „Jak najít práci“. Akce se zúčastnili studenti i jiní pracovníci školy a pro všechny se ukázala jako poučná zkušenost. 

Seminář byl zaměřen na vybavení absolventů potřebnými dovednostmi a znalostmi pro efektivní hledání zaměstnání. Luděk Najman se podělil o užitečné tipy - například jak sestavit působivý životopis, pohovořil také o důležitosti využívání online pracovních portálů, nebo jak se připravit na pracovní pohovory.

Studenti byli také povzbuzováni k tomu, aby aktivně vyhledávali různé pracovní příležitosti a nečekali, až je osloví potenciální zaměstnavatelé. Řečník se také podělil o své osobní zkušenosti a poskytl praktické příklady, které studentům pomohou lépe porozumět procesu žádosti o zaměstnání.

Seminář KASTEN kromě praktických rad o hledání práce také posloužil také jako platforma, kde se společnost Kasten mohla prezentovat studentům. S dlouholetými zkušenostmi v oboru je KASTEN uznávanou a zavedenou společností ve stavebnictví.

Také je třeba zdůraznit, že společnosti KASTEN nechává absolventům dveře do firmy otevřené a nabízí jim po studiu ve firmě řadu uplatnění v řadě různorodých pracovních pozic.

Podívejte na aktuální nabídku volných pracovních pozic.

Jak najít práci - Seminář KASTEN

Aktivní spolupráce se školami

Vztah mezi KASTENem a školou přesahuje pouhou obchodní spolupráci, protože KASTEN již několikrát prokázal skutečný zájem o blaho a budoucnost studentů a to nejen na Střední průmyslové škole stavební v Mělníku.

V září 2023 společnost KASTEN věnovala školní potřeby několika ročníkům Základní školy v Neratovicích. Společnost Kasten navíc aktivně spolupracuje se SOŠ a SOU Neratovice, a to zejména na tříletém oboru zedník. Kromě seminářů nabízí totiž studentům možnost praxe a brigád, ochotně také pro studenty pořádá exkurze.

Seminář byl pro studenty výbornou příležitostí seznámit se nejen s technikami hledání zaměstnání, ale také se seznámit s renomovanou a společensky odpovědnou firmou ve svém oboru, poskytl studentům cenné poznatky a praktické dovednosti, které je připraví na nadcházející hledání zaměstnání. Tyto semináře chce pro svůj úspěch společnost KASTEN pořádat i v budoucnu.