Přilož ruku k dílu - získej stabilní práci

Bydlení Brandýs, komfortní bydlení v sousedství Prahy

Bydlení Brandýs, komfortní bydlení v sousedství Prahy

Stavební společnost KASTEN spol. s r.o. a Bydlení Brandýs s.r.o. uzavřely smlouvu, na jejímž základě jsme zahájili realizaci rezidenčního komplexu sedmi domů v lokalitě Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, který nabídne moderní komfortní bydlení nedaleko hlavního města.

Bytové domy projektu Bydlení Brandýs nabídnou ve třech nadzemních podlažích celkem 302 bytů velikosti 1+kk až 3+kk s obytnou plochou 29–91 m². 

Při realizaci je kladen velký důraz na praktičnost a kvalitu provedení. Součástí většiny bytů je balkon, terasa či předzahrádka, stejně jako garáž či vyhrazené parkovací stání. Každý byt má sklep. Pro pohodlný přístup k bytům bude v domech instalován výtah. Součástí vybraných domů budou komerční prostory pro obchody a služby.

Bydlení Brandýs

Výstavba projektu Bydlení Brandýs bude probíhat ve dvou na sebe navazujících etapách. První etapa byla zahájena koncem roku 2021 zemními pracemi a prodejní tým společnosti RE/MAX Horizont ji nabízí do osobního vlastnictví. Druhá etapa bude brzy v nabídce do družstevního vlastnictví. S dokončením projektu se počítá na konci roku 2023. 

 Zemní práce v plném proudu