Přilož ruku k dílu - získej stabilní práci

Oáza klidu v nových bytech v centru Mělníka s přírodou za zády

14.09.2020 (Zdroj: MF DNES 09/2020)

Polovina úspěšného Projektu Rezidence Vodárenská má za 3 měsíce od zahájení prodeje nové obyvatele. Modernínovostavba bytového domu se nachází v ulici Vodárenská, která je pojmenována podle dochované renesanční vodárenské věže.

Rezidence je umístěna v bezprostřední blízkosti historického centra města Mělník. V docházkové vzdálenosti se nachází veškerá občanská vybavenost a služby. Objekt je novostavbou bytového domu o pěti nadzemních podlažích a jednom podzemním podlaží. V domě, jehož monolit právě staví neratovická společnost KASTEN spol. s r. o., jsou navrženy bytové jednotky s převažujícím dispozičním uspořádáním 2+kk a 3+kk.

BD Vodárenská Mělník

Většina bytů má k dispozici balkon, střešní terasu nebo předzahrádku.Návrh moderního bydlení využívá svažitosti terénu. Odstupňováním teras a předzahrádek zachovává soukromí uživatelů a zároveň nabízí pestré výhledy do údolí a na nedaleký Chloumek. V suterénu jsou navrženy sklepní kóje a technické prostory. Součástí je též vlastní parkoviště pro osobní vozidla. Z parkoviště je umožněn komfortní a bezbariérový přístup k jednotlivým bytům.

DOKUMENTY K PROJEKTU