Přilož ruku k dílu - získej stabilní práci

V soutěži Fasáda roku 2014 získal KASTEN Cenu časopisu PANEL PLUS!

Cena časopisu PANEL PLUS

26.03.2014

KASTEN si v letošním ročníku soutěže Fasáda roku 2014 odnesl Cenu časopisu PANEL PLUS, a to za realizaci rekonstrukce domu Pavlišovská 2295-2296 v Praze.

Letošní již čtrnáctý ročník soutěže Fasáda roku zná své výsledky. Z celkových 192 přihlášených objektů bylo sedm přihlášek vyřazeno z posuzování poroty pro nesplnění podmínek soutěže. Porota převzala od sekretariátu soutěže k závěrečnému hodnocení tedy celkem 185 soutěžních prací, které splnily všechna veřejně vyhlášená kritéria – podmínky soutěže. Práce byly označeny pořadovými čísly v pořadí, v jakém byly předávány vyhlašovateli soutěže.

Odborná porota pracovala ve složení:
prof. Ing. Miloslav Pavlík, CSc., předseda poroty, FA ČVUT
doc. Ing. Pavel Svoboda, CSc., Stavební fakulta ČVUT
doc. Ing. arch. Iva Poslušná, Ph.D., Fakulta architektury VUT Brno
Ing. Tomáš Chromý, ČKAIT
Ing. Pavel Štěpán, ČSSI
doc. Ing. Arch. Václav Aulický, autorizovaný architekt
Ing. Pavel Med, Baumit, spol. s r.o.

Cenu časopisu PANEL PLUS získal KASTEN za nově zrekonstruovaný panelový dům, který se nachází v Pavlišovské ulici v Praze 9 v Horních Počernicích. Ve spolupráci s architektem Ing. Lubošem Káně z projekční kanceláře DEKTPROJEKT a pečlivě odvedené práce celého týmu KASTENu pod vedením pana Jana Kuchaře, vznikla velice originální, nápaditá a zajímavá fasáda, které právem toto ocenění náleží.

Více infromací naleznete na webu soutěže Fasáda roku 2014, kde jsou zveřejněny výsledky všech kategorií.

Na níže uvedených fotografiích si prohlédněte slavnostní předání ceny a také fotografie vítězného domu Pavlišovská 2295-2296.