Přilož ruku k dílu - získej stabilní práci

Společnost KASTEN získala 1. místo v soutěži Dům CEEERES 2009

1. místo v soutěži

12.02.2010

V rámci 4. ročníku specializované výstavy PANELOVÝ DŮM A BYT zabývající se regenerací, rekonstrukcemi nejen panelových domů společnost KASTEN získala za úspěšné regenerace obvodových plášťů budov nejvyšší ocenění - 1. místo v soutěži Dům CEEERES 2009.

Hlavní cena CEEERES 09Soutěž Dům - CEEERES 09 a Konference CEEERES je pořádána Regionálním centrem bydlení, o.s. (RCB) ve spolupráci se Státním fondem rozvoje bydlení (SFRB).

Konference CEEERES se věnuje aktuálním problémům spojených s úsporami energie a obnovitelnými zdroji. Hlavním cílem konference je předání aktuálních informací všem zúčastněným tak, aby se mohli poučit a inspirovat provedenými realizacemi, novými metodami a způsoby provádění.

V rámci čtvrtého ročníku konference byl vyhlášen první ročník soutěže „Dům CEEERES". Cílem vyhlašovatelů je prezentovat panelové domy, na kterých byla provedena celková regenerace obvodového pláště budovy. Přehlídka staveb měla napomoci jak realizačním firmám k jejich prezentaci, tak investorům k získání inspirace a případně i jako jedno z vodítek k výběru realizační firmy. Především však získali majitelé a obyvatelé panelových domů ukázky možností a výsledků realizací oprav obvodových plášťů budov.

Touto přehlídkou byly zpřístupněny dobré výsledky práce stavebních firem, projektantů, manažerů a investorů i ukázky výsledků moderně myslících obyvatel domů.