Přilož ruku k dílu - získej stabilní práci

Rekonstrukce budov

Postavit úplně novou budovu nebo radějí rekonstruovat starou?

REKONSTRUKCE BUDOV

 

Je výhodnější postavit novou budovu nebo raději rekonstruovat starou? To je otázka, na kterou pravděpodobně neexistuje univerzální odpověď.

"Stále více lidí opouští praxi ,lepit' si domek svépomocí jako vlaštovčí hnízdo a dávají přednost stavbě domu na klíč od firmy," potvrzuje Aleš Kocourek jednatel KASTENu v článku Stavba domu versus rekonstrukce na stránkách iDnes.cz

Rekonstrukce budov s sebou přináší svěží proměnu objektu, která tak zvyšuje jeho celkovou životnost. Aby taková rekonstrukce budovy byla úspěšná, je třeba hledat komplexní řešení a spolupracovat s odborníky, kteří poskytují kvalitní záruky a pracují s ověřenými technologickými postupy.

KASTEN tyto přednosti jasně dokazuje svou 22-ti letou praxí v oboru. Mezi ověřené reference KASTENu z této oblasti patří rekonstrukce všech možných bytových objektů, rodinných domů, staveb občanské vybavenosti jako jsou školky, školy, zdravotnická zařízení, úřady nebo pozemní stavby nejrůznějšího charakteru jako jsou průmyslové objekty nebo developerské projekty.

VÝHODY REKONSTRUKCE

Nejběžnější opravy při rekonstrukci staveb jsou zateplování fasád, zateplování a opravy střech, včetně jejich zateplení a obnova hydroizolačních vlastností, výměna výplní otvorů, rekonstrukce instalací, výtahů a v neposlední řadě rekonstrukce interiérů.

Každá z těchto prací zlepšuje stav objektu a především navyšuje jeho reálnou cenu a prodlužuje jeho životnost. Cílem rekonstrukce by měla být maximalizace energetických úspor, to znamená snížení nákladů na vytápění bydlení nebu užívání budovy. Kromě funkčních výhod nelze opomenout ani estetické hledisko, kdy se díky rekonstrukci stává z budovy atraktivnější a modernější objekt.