Přilož ruku k dílu - získej stabilní práci

Pro zdravotnická zařízení

REGENERACE PRO ZDRAVOTNICKÁ ZAŘÍZENÍ

Zdravotnická zařízení sídlí většinou ve starých budovách a bývá jen otázkou času, kdy je rekonstrukce již nevyhnutelná. Při troše příprav a plánování není důvod, proč se do regenerace objektu nepustit. Firma KASTEN vám s ní ráda pomůže. Připravíme celý projekt včetně dokumentace a návrhu financování. Vyřídíme žádosti o dotace a stavební povolení. Provedeme kvalitní stavební práce v domluveném termínu, a je-li to potřeba, i bez přerušení provozu. Hladce vás provedeme všemi etapami stavby. Máme specialisty s bohatými zkušenostmi v oboru, naší předností je komplexnost, pečlivost a kvalita.

 

POZITIVNÍ VZHLED

Barevné provedení fasády v pozitivně laděných odstínech vyvolá v kolemjdoucích i v návštěvnících zcela nový a důvěrnější dojem ze zdravotnického zařízení. Lidé se zde budou cítit mnohem volněji.

 

 

 

ÚSPORNÁ BUDOVA 

Nové architektonické řešení a zateplení obvodového pláště celkově zlepší technický stav budovy a vytvoří stabilní, kvalitní objekt. Uspoří náklady na vytápění a zbaví vás vynucených oprav.

 

 

 

MODERNÍ ZÁZEMÍ

Nové moderní prostředí dodá podstatně vyšší komfort a klid jak pracovníkům, tak pacientům a návštěvníkům zdravotnického zařízení. Díky bezbariérovému řešení se zvýší dostupnost objektu pro handicapované občany.

 

 

 

Osvěžující proměnu zdravotnického objektu ocení zejména pacienti, návštěvníci, zdravotničtí pracovníci i vlastníci budov. Firma KASTEN vám poskytne komplexní servis. Dokážeme provést pečlivou rekonstrukci zdravotnického zařízení v krátké době i při jeho běžném provozu.