Přilož ruku k dílu - získej stabilní práci

Svět ticha - 37. ročník mezinárodního festivalu

Všechny přátele potápění a přírody zveme jako partner Klubu sportovních potápěčů Skryté světy o.s. v pátek 18. září 2015 do Společenského domu v Neratovicích na pátý ročník akce:

Svět ticha 2015 - Ozvěny 37. ročníku mezinárodního festivalu potápěčské fotografie, filmu a dětské výtvarné tvorby PAF Tachov.

Krátce po 18 hodině bude zahájena vernisáž výstavy vybraných, téměř 100 soutěžních fotografií, malým rautem. Součástí vernisáže bude soutěž a hlasování o Cenu diváků pro nejúspěšnější fotografii.

Na galerii před Jazz klubem se uskuteční výstava projektu na ochranu mořských želv Mgr. Hany Svobodové http://www.morskezelvy.cz/

Na vernisáži se představí místní muzikanti s Romanem Kroužeckým za mikrofonem, kteří společně zahrají nestárnoucí hity známých českých rockových bardů.

V malém divadelním sále bude poté následovat již tradiční prezentace vybraných amatérských i profesionálních snímků natočených pod vodní hladinou a zajímavá přednáška s Janem Liškou a Václavem Křížem na téma „Počátky podvodní fotografie v Čechách“ s ukázkou tvorby obou autorů.

Vstup zdarma.

 

Svět Ticha 2015