Přilož ruku k dílu - získej stabilní práci

Svět ticha - 35. ročník mezinárodního festivalu

Všechny přátele přírody a potápění zveme:

v pátek 07.06.2013 do Společenského domu v Neratovicích na akci

Svět ticha - Ozvěny 35. ročníku mezinárodního festivalu potápěčské fotografie, filmu a dětské výtvarné tvorby.

Krátce po 18:00 zahájÍ vernisáž výstavy vybraných, téměř 111 soutěžních fotografií, malým rautem.

Během vernisáže vystoupÍ projekt Only Four. Naprosto originální záležitost na prknech jazzové scény. Pro kapelu je charakteristický hlas zpěvačky a improvizační sóla jednotlivých muzikantek. Soubor Only Four vznikl z původního instrumentálního tria altsaxofon, piano a kontrabas na podzim roku 2002. Soubor dnes hraje v obsazení Alenka Průchová – zpěv, Katy Karašová - altsaxofon/flétna, Hanka Rowe – piano, Madla Vyhnánková - kontrabas.

Hostem letošních ozvěn bude vynikající technický potápěč - instruktor, freedive-trenér a vývojář - David Čani. Svými slovy nám od 19:00 popovídá a okomentuje záběry z loňského hloubkového rekordu na Hranické propasti.

Jedná se o velmi významné ponory. Jak po stránce technické, tak průzkumné. Hranická propast se po letošku stala nejhlubší sladkovodní zatopenou jeskynní na světě! Dosažená hloubka potápěče Krzystofa Starnawskeho byla 225m, měřící zařízení bylo spuštěno ještě téměř o 150m hlouběji do 373m! Navíc je velmi pravděpodobné, že se stále nejedná o dno jeskyně!

Po cca hodinové přednášce bude volný prostor k diskuzi a Vašim dotazům.

Po té bude následovat veřejná projekce vybraných soutěžních snímků PAFu.

Vstup zdarma.

Svět Ticha 2013