Přilož ruku k dílu - získej stabilní práci

Podmořský svět

Vstupte s námi do Podmořského světa delfínů, žraloků a olihní a užijte si krásu fotografií od potápěčů, kteří se rozhodli podpořit prostřednictvím Světlušky nevidomé.

Dovolujeme si Vás pozvat na výstavu fotografií Podmořský svět.

Termín výstavy: 4. 2. – 5. 3. 2016

Místo konání: Křížová chodba Staroměstské radnice, centrum Prahy

Organizace: výstavu pořádá kolektiv autorů za koordinace Pavla Dupala, kurátorka Veronika Souralová

Akci spolupořádá: Nadační fond Českého rozhlasu Světluška
Hlavní partneři: HLM Praha | CEWE Color Další partneři: Tethys | KASTEN spol. s.r.o.

Podmořský svět

Výstava 190 velkoformátových fotografií mezinárodního kolektivu fotografů- potapěčů představí kompaktním a výtvarně atraktivním způsobem svět oceánů a moří utajený našemu běžnému pohledu. Dokonale zpracované fotografie na plátně z dílny CEWE color zobrazují nejen žraloky a velké mořské tvory, ale i mikrosvět neuvěřitelných barev skrytých pod mořskou hladinou. Každá fotografie je doplněna vysvětlujícím textem z dílny předního znalce biodiverzity oceánu – Mgr. Martiny Karáskové.

Zajímavostí výstavy je speciální sekce pro děti v 1. patře výstavních prostor, kde jsou menší formáty umístěny ve výšce dětských očí.

Svět pod mořem je barevnější než si myslíme.

Akce je koncipována jako nadační a neziskový projekt – jednotlivé fotografické obrazy budou na konci Výstavy prodány nejvyšší aukční nabídce a veškerý výtěžek věnován Nadačnímu fondu Českého Rozhlasu Světluška.

Mezinárodní autorský kolektiv tvoří 12 amatérských a profesionálních fotografů s dlouhodobou praxí a zkušeností a patřičnou kvalitou fotografie.

Autoři: Kurt Amsler, Laurent Ballesta, Franco Banfi, Pavel Dupal, Henri Eskenazi, Werner Fiedler, Martina Karásková Balzarová, Petr Hůla, Richard Jaroněk, Jiří George Karbus, Aleš Kocourek, Tomáš Kotouč, Bohumír Kračmar, Václav Kříž, Jiří Řezníček, Uwe Schmolke, Lešek Smelík