Přilož ruku k dílu - získej stabilní práci

Ohlédnutí za Bluegrass Party 2019

Doma v Neratovicích rádi podporujeme místní kulturu a festival Bluegrass Party pořádaný na travnatém hřišti v Mlékojedech je její součástí už osmým rokem.  

BLUEGRASS PARTY 2018

Na minulé ročníky byla tak skvělá odezva, že nemůžeme jinak než pokračovat. Přinášíme tedy pár informací o letošním ročníku.

BLUEGRASS PARTY 2018

Bluegrass Party podporujeme již pátým rokem a vnímáme, jak se rozrostl z malé lokální akce na třídenní hudební festival s celorepublikovým dosahem a více než tisícovkou návštěvníků. Osmý ročník pořádaný poslední květnový víkend 2019 nabídl vystoupení jednadvaceti špičkových českých i zahraničních kapel hrajících Bluegrass a country s hlavními hvězdami Hillfilles ze Švédska, energickmi holanďany Holly Water a lokální partičkou Mlékojedi.

Bluegrass Party v Mlékojedech není jen o skvělé dramaturgii, ale především o pohodové atmosféře se skvělým zázemím pro celé rodiny i jejich čtyřnohé mazlíčky. Proto součástí programu na celý víkend byly i různé aktivity a hry pro děti. Kromě malování a výroby perkusních nástrojů v indiánském týpí se děti vyřádily ve skákacím hradu a při soutěžních hrách o sladké výhry. Festival byl tento rok poprvé ekologický - pořadatelé se zcela zřekli používání jednorázových plastových obalů. Díky tomu se i přes odhadovanou návštěvnost 1300 lid (festival je bez vstupného) podařilo vygenerovat jen všeho všudy 11 pytlů tříděného a 7 pytlů směsného odpadu.

 Více o festivalu na Facebooku