Přilož ruku k dílu - získej stabilní práci

Kelský biatlon 2023

Vážení sportovní nadšenci,

s radostí vám oznamujeme, že společnost KASTEN se stala hrdým sponzorem netradičního sportovního klání – Kelského biatlonu, který se bude konat 30. prosince 2023. Připravte se na speciální biatlonový závod, kde nebudou potřeba lyže, ale odhodlání, přesnost a rychlost!

Místo konání: Hřiště TJ Kly
Datum: 30. 12. 2023
Start první pětice: 9:30

Závod je otevřený pro jednotlivce i družstva, a to ve více věkových kategoriích, takže si na své přijde každý. Ať už jste zkušený biatlonista nebo amatér, můžete se těšit na vzrušující atmosféru a přátelskou rivalitu.

Online přihlášky jsou již otevřené a budou akceptovány do 27. prosince 2023. Startovné je stanoveno na 200 Kč při platbě online a 300 Kč při platbě na místě, s tím, že mládež od 6 do 17 let startuje zdarma. Kapacita závodu je omezena na 300 účastníků, proto neváhejte s registrací!

Ceny čekají na první tři místa v každé kategorii a navíc budou uděleny speciální ceny za nejvtipnější sportovní úbor a v rámci losování mezi všemi startovními čísly.

Pro více informací o pravidlech závodu, čipové časomíře IronTime, trasě a dalších důležitých detailech navštivte  webové stránky www.kelskybiatlon.cz. Tam naleznete i kontaktní informace a můžete se přímo registrovat.

Kelský biatlon

Přijďte si užít den plný sportovního ducha a podpořte své oblíbené závodníky. Těšíme se na vaši účast a společně s pořadateli a dalšími sponzory přispějeme k úspěšnému průběhu Kelského biatlonu 2023.

S pozdravem,
Tým Kasten