Přilož ruku k dílu - získej stabilní práci

KASTEN podpořil Tempo sobě.

 Tempo Praha

S originálním nápadem, jak sehnat peníze na nové travnaté hřiště, přišlo vedení fotbalového Tempa. Nováček Pražského přeboru spustil akci nazvanou „Tempo sobě!“. Pokud vše půjde podle plánu, mohli by mezi sebou členové klubu, jejich rodinní příslušníci, známí, spřátelené firmy, ale i někdo, komu se tahle iniciativa prostě jen zalíbí, vybrat až milion korun. To by byla zásadní pomoc. „Finanční prostředky budou do poslední koruny vynaloženy na dokončení rekonstrukce horního hřiště,“ píše se na webu Tempa.

O co vlastně jde?

Na webu i Facebooku Tempa, ale také v areálu klubu, můžete najít mapku nové hrací plochy, která je rozdělená na více než 500 políček od deseti do dvaceti metrů čtverečních. Každý si může z volných polí vybrat to své, jehož se stane patronem a zároveň tak přispěje na dobrou věc. Výše příspěvku je od tisíce do osmi tisíc korun za políčko, ale můžete si jich koupit i víc. Tak jako firma Fly United, která „zabrala“ celý středový kruh, firma KASTEN, jíž patří pruh na hranici pokutového území i s polokruhem, či rodiče a trenéři ročníků 2008 a 2009, kteří mezi sebou vybrali desetitisíce.

Co říci na závěr?

I s naší pomocí se fotbalovému Tempu podařilo v září roku 2017 slavnostně otevřít nové fotbalové hřiště, kde si může hrát stovky nadšených dětí