Přilož ruku k dílu - získej stabilní práci

KASTEN partnerem mladých sportovců AFK Hořín

S hrdostí oznamuje své partnerství s fotbalovým klubem AFK Hořín u Mělníka.

Klub AFK Hořín byl založen v roce 1928, což z něj činí jeden z nejstarších a nejzavedenějších fotbalových klubů v regionu. Již téměř sto let přináší klub komunitě radost a jednotu prostřednictvím krásné fotbalové hry. Klub má bohatou historii, věrné a oddané příznivce, jejichž různorodí fanoušci se scházejí, aby podpořili svůj milovaný tým.

Hřiště AFK Hořín

S nadšením sledujeme také pokroky, které AFK Hořín za ta léta udělal. Od svých skromných začátků v roce 1928 se klub rozrostl v prominentní sílu na místní fotbalové scéně v několika soutěžích. 

My ve společnosti KASTEN si uvědomujeme, jak významný vliv má sport na společnost, zejména na mladé lidi. Jako společnost, která si cení rozvoje komunity a posílení postavení mládeže, věříme, že investice do sportu je investicí do budoucnosti. Proto jsme se rozhodli finančně podporovat týmy přípravky a mladších žáků klub AFK Hořín. Jsme hrdí na to, že podporujeme jejich pokračující úspěchy a přispíváme k růstu klubu.

Jsme přesvědčeni, že hodnoty klubu, jako je týmová práce, obětavost a zapálení, se dokonale shodují s étosem naší společnosti. Jako stavební firma usilujeme o dokonalost v každém projektu, do kterého se pustíme, a stejné ambice a odhodlání vidíme i v týmu AFK Hořín.

Výměnou za naši podporu máme tu čest nechat vystavit logo KASTENu na hřišti AFK Hořín. Je to pro nás nejen skvělý způsob, jak předvést naše podnikání, ale je to také symbol našeho závazku k rozvoji sportu v naší komunitě.

Doufáme, že naše partnerství s klubem bude katalyzátorem pozitivních změn a inspiruje ostatní, aby se připojili k podpoře místního sportu.