Přilož ruku k dílu - získej stabilní práci

I letos jsme podpořili Festiválek pod Ořechem

Uplynulý víkend se Korycany naplnily smíchem, hudbou a slavnostní náladou, když se návštěvníci sešli na každoroční akci Festiválek pod Ořechem.

Tato akce, která vznikla před více než 14 lety, si klade za cíl zajistit zábavný a poutavý den pro děti i dospělé. Akci pořádá Spolek v polích za podpory různých sponzorů včetně stavební firmy KASTEN.

Společnost KASTEN akci dlouhodobě finančně podporuje, stejně jako další sponzoři. I v letošním roce se společnost KASTEN hrdě připojila k ostatním sponzorům a přispěla na akci, která se stala v Korycanech oblíbenou tradicí.

Akce Festiválek pod Ořechem nabídla hned několik aktivit pro účastníky všech věkových kategorií. Pro ty nejmenší připravilo Karlovarské loutkové divadlo živé a zábavné představení s názvem Duch lesa.

Karlovarské loutkové divadlo

Na akci měl svůj stánek také řemeslný obchod Ateliér Jen Len, kde si účastníci mohli zakoupit krásné a jedinečné ručně vyráběné výrobky, jako jsou šperky, výšivky a oblečení. Součástí byly také díky tomuto Ateliéru tvůrčí dílny, které dětem umožnily objevit jejich uměleckou stránku a vytvořit si vlastní ruční výrobky.

Zpestřením akce Festiválek pod Ořechem byla samozřejmě také hudební vystoupení. Mezi nimi například Tichá Jana břehy mele, kdy pěvecké duo Jany Vébrové a Petra Tichého zazpívalo mimo jiné i písně ze svého nejnovějšího alba Kameny ze dna.

Dále účastníky potěšila česko-americká kapela Save The Emotion, která zahrála své hity v žánru indie rock a následně kapela Neřež. Robert Fischmann, Vít Sázavský a Zdeněk Vřešťál zahráli a zazpívali své největší hity a všechna tato vystoupení dokreslila slavnostní atmosféru a bavila účastníky po celý den.

Neřež

Celkově měla akce Festiválek pod Ořechem obrovský úspěch, rodiny a přátelé se sešli, aby si užili den plný jídla, hudby, umění a smíchu. Těšíme se, že na další ročník