Přilož ruku k dílu - získej stabilní práci

Festiválek pod ořechem 2021

Podporujeme místní komunity. Tradiční rodinné kulturní odpoledne pro děti i dospělé.

FESTIVÁLEK POD OŘECHEM

Sobota 31. července 2021od 16:00 v prostoru dětského hřiště Oříšek, Korycany u Neratovic.

Program je už na první pohled velmi zajímavý a určitě stojí za to se do Korycan vypravit.

Loutky bez hranic

Tři kouzelné dary

Byl jednou jeden chudý krejčík, neměl nic, jen tři syny a hladovou kozu. Synové šli do světa, koza zůstala doma. A jak to bylo dál? Nechte se překvapitVeselá maňásková taškařice se zpěvy a poučením, že pravda a Jano musí zvítězit nad chamtivostí a zlou kozou.

Krless

pražská skupina středověké hudby

Jamie Marshall

Jamie předtím, než odjel do ČR, více než 20 let působil na Londýnské hudební scéně. Živě hrál Jamie s takovými hvězdami, jako jsou Don McLean, The Blues Band, Paul Young and Los Pacaminos, s frontmanem skupiny Squeeze Glennem Tilbrookem a britskou bluesovou legendou Long Johnem Baldrym. Jeho celostátní turné s McLeanem završili Jamie a jeho kapela nahrávkou speciální verze hitu "American Pie" ve studiu EMI, Abbey Road Studios, kterou pak zahráli živě v televizi BBC v poradu Nejlepších deseti popových písní. V České republice se pravidelně objevuje na mnoha festivalech, včetne festivalu v Telči, a spolupracuje s osobnostmi jako Vlasta Rédl, Slávek Janoušek nebo Věra Martinová, s kterou nedávno nahrál CD, a s kterou v současné chvíli jezdí koncertovat po České republice

Charlie Slavík Revue

je nejuznávanějším hráčem na foukací harmoniku v ČR. Jako jediný Čech v historii se v roce 2013 zúčastnil prestižní mezinárodní bluesové soutěže IBC v americkém Memphisu, kde postoupil až do semifinále. Jeho schopnost použití nástroje na příč žánry dokládá množství hudebních nosičů, na kterých se jako sólista podílel. Vystupuje s celou řadou domácích i zahraničních kapel nejen v Evropě, ale i v USA.

Festiválek Pod Ořechem 2021

 

Organizátoři nelibují pouze silný umělecký zážitek, ale také všemožné občerstvení.

Více na stránkách Festiválku Pod Ořechem

Vstupné dobrovolné.