Nabídka
služeb

Rekonstrukce panelového domu

Komplexní rekonstrukce a revitalizace panelových domů. Sanace a izolace. Vnitřní i vnější zateplení, včetně zateplení střech.

Dotace na zateplení

Financování a dotační programy

Již patnáct let bezpečně provádíme své zákazníky bludištěm různých dotačních titulů. V rámci aktuálně dostupných programů Vám zajistíme všechny potřebné podklady, včetně podání žádosti o dotaci Nová Zelená úsporám

Pozemní stavby

Pozemní stavby

Provádíme novostavby i rekonstrukce průmyslových a bytových pozemních staveb s hlavním zaměřením na občanské stavby. Převážná většina zakázek je prováděna formou dodávek staveb "na klíč".

Nákladní doprava

Nákladní doprava

Doprava stavebních materiálů či jiných zásilek nákladními vozidly DAF s celkovou hmotností 12 tun s hydraulickou rukou, automobily Avia s nosiči různých kontejnerů i lehkými užitkovými automobily typu Ford TranzitKasten
podporuje

Více
Soví budka v Byškovicích

Soví budka v Byškovicích

Již třetí z miniknihoven na území města Neratovice – umístěná v Byškovicích před areálem společnosti KASTEN slavnostně zahájí svůj provoz v sobotu 28. května v 15 hodin.

Aktuální
reference

Další reference

Rekonstrukce bytových domů v ulici Československé armády 362-9, Odolena Voda

Tým pod vedením Petry Nekolové a Antonína Šimka odvedl vynikající práci na komplexu bytových domů v Odolené Vodě.

Zateplení základní školy v Dukelské ulici 1112 v Mladé Boleslavi

Společnost KASTEN si poradila s nelehkým úkolem týkající se odstranění azbestu a dodatečného zateplení 5. Základní školy v Dukelské ulici v Mladé Boleslavi.

Kasten ocenění

Fasáda roku 2010

Za oživení Polikliniky Opatovská v Praze na Jižním městě.

Firma roku 2010

1. místo ve Středočeském kraji v soutěži Firma roku