Pozemní stavby

Společnost KASTEN s.r.o. byla založena v roce 1995. Od počátku byla filozofie firmy založena na komplexnosti poskytovaných služeb. S jednoznačnou vizí, že za skvělou stavbou, pečlivá firma.

Provádíme generální dodávky bytových, občanských, a průmyslových staveb, a to jak novostaveb, tak i rekonstrukcí. Tým zkušených pracovníků KASTEN s.r.o. garantuje kompletní realizaci velkých i menších stavebních projektů v kvalitě i termínech požadovaných investory.

Převážná většina zakázek je prováděna formou dodávek staveb na klíč.

Obytné domy

Vedle výstavby rodinných domů, která byla v úvodních letech dominantní částí našeho výrobního programu, se později zařadila výstavba a rekonstrukce budov občanské vybavenosti, rekonstrukce a novostavby bytových domů.

Školy, školky, školská a zdravotnická zařízení

Důležitým segmentem činnosti KASTENu jsou komplexní rekonstrukce a stavby občanské vybavenosti a stavby pro sociálně-zdravotní účely, tj. administrativní budovy, domovy pro seniory a nemocnice a jiná zdravotnická zařízení, školy, školky, budovy úřadů, státních institucí, a to včetně nýní aktuální sanace a likvidace azbestu zabudovaného v budovách.

Průmyslové a další stavby

V portfoliu pozemních staveb tvoří naši nejvýznamnější část průmyslové stavby pro chemický, potravinářský a zpracovatelský průmysl, stavby pro telekomunikační společnosti. Jedná se zejména o výrobní a technologické celky, skladovací haly či areály.

Developerské projekty

Společnost KASTEN staví bytové, polyfunkční a rezidenční domy. V projektech vystupuje jako investor, developer i generální dodavatel stavby. Jako jeden z prvních developerů v České republice se zaměřuje na výstavbu nízkoenergetických bytových domů

Naším cílem je nabízet moderní komfortní bydlení a představit komplexní přístup k ekologicky šetrné architektuře, úspoře energií a zdravému životnímu stylu. Ukázat, že je možné realizovat ekologicky šetrnou výstavbu bez dotací.

Více o developerských projektech

Reference pozemních staveb na klíč