O nás

KASTEN spol. s r.o. vznikla v roce 1995 s cílem provádět v nejvyšší možné kvalitě prakticky veškeré stavební práce, včetně provádění pozemních staveb na klíč. Dnes patří mezi přední soukromé firmy v oblasti stavebnictví se širokou škálou aktivit zahrnujících výrobu, obchod i služby.

20 let zajišťuje pro své zákazníky realizační činnost v oblasti výstavby, modernizací a rekonstrukcí stavebních objektů v oblasti průmyslových, občanských a bytových staveb, dodavatelskou činnost, dodávky stavební i technologické, včetně všeho navazujícího zázemí nutného pro zajišťování výše zmíněných činností. Specializuje se na program komplexní rekonstrukce a revitalizace panelových i zděných bytových domů, opravy a zateplení střešních plášťů, zateplování fasádních plášťů budov. Stavební činnosti zabezpečuje profesionálními týmy vedenými autorizovanými inženýry, staviteli a techniky s bohatou praxí.

Společnost KASTEN spol. s r.o. se každým rokem dynamicky rozvíjí. Během své mnohaleté existence jasně prokázala, že je firmou stabilní a pro své zákazníky je solidním a spolehlivým partnerem. Pravidelně se umisťuje v první desítce nejúspěšnějších českých stavebních firem v soutěžích Svazu podnikatelů ve stavebnictví MID‐TOP STAV a TOP STAV. Špičková kvalita, inovátorství, týmová práce a trvalý zákaznický přístup byl oceněn 1. místem v prestižní soutěži Hospodářských novin Firma roku 2010 ve Středočeském kraji. Společnost je členem Hospodářské komory ČR, Svazu podnikatelů ve stavebnictví a od roku 2013 také členem Asociace společenské odpovědnosti.

Naše služby

Rekonstrukce domu Zateplení domu Pozemní stavby Pro obce, kraje

Ekonomické ukazatele firmy

graf

Certifikáty

certifikát 1
PDF ikona
certifikát 2
PDF ikona
certifikát 3
PDF ikona
certifikát 4
PDF ikona
vše o certifikátech

Další informace o společnosti

Napište nám

contact