Development

V projektech vystupujeme jako investor, developer i generální dodavatel.

 Zaměřujeme se na výstavbu nízkoenergetických bytových domů.

Společnost KASTEN staví nízkoenergetické bytové, polyfunkční a rezidenční domy. V projektech vystupuje jako investor, developer i generální dodavatel stavby.

Naším cílem je nabízet moderní, komfortní bydlení a představit ekologicky šetrnou architekturu. Přistupujeme komplexně k úspoře energií a podporujeme zdravý životní styl. Chceme ukázat, že je možné realizovat ekologicky šetrnou výstavbu i bez dotací.

Společnost v současnosti vyhledává a připravuje další zajímavé projekty v oblasti výstavby nemovitostí, a to nejen ve středočeském regionu a v okolí Prahy.

PRÁVĚ REALIZOVANÉ PROJEKTY

U LESOPARKU

Na severu Prahy, v trojúhelníku vymezeném konečnou stanicí metra, nákupním centrem a lesoparkem, vzniká ve spolupráci se společností U lesoparku s.r.o. a Ing Janem Dvořákem ojedinělá výstavba 114 rodinných domů. Pro všechny co chtějí žít v Praze, u metra, ale v zeleni.

 

MOUNTAIN GATE NÍZKÉ TATRY

Moutain GatePoblíž známého lyžařského střediska Jasná v Nízkých Tatrách probíhá realizace projektu Mountain Gate, který nabízí apartmány s komplexními hotelovými službami. Jsou vhodné jak pro podnikatele, tak pro rodiny s dětmi. Celkem 90 apartmánů ve třech budovách splňuje požadavky i nejnáročnějších klientů. Kvalitu projektu umocňuje architektura v moderním horském stylu.

 

 

 

DOKONČENÉ PROJEKTY

PROJEKT VINIČNÁ, MLADÁ BOLESLAV

Moderní bydlení v atraktivní lokalitě ulice Viničná. Malý projekt domu se 14 bytovými jednotkami. Předností je krátká docházková vzdálenost za kulturou, sportem, vzděláním a zdravotní péčí. Četné obchody, restaurace, nedaleký lesopark Štěpánka a závod Škoda Auto jednoznačně podtrhují výhodnou polohu domu. Velkým kladem je rovněž snadná dostupnost výpadovky na dálnici Praha–Liberec.

 

NÍZKOENERGETICKÝ BYTOVÝ DŮM V CENTRU NERATOVIC

Originálně pojatý a architektonicky zajímavý nízkoenergetický bytový dům o pouhých pěti bytových jednotkách a nebytovém prostoru pro bankovní expozituru v Neratovicích. Realizace probíhala s vědomím zodpovědnosti za životní prostředí a s důrazem na maximální úspornost provozu novostavby. Podařilo se optimálně skloubit elegantní a současný vzhled s užitkovostí a praktičností.

 

BYDLENÍ NAD OPATŘILKOU, PRAHA 5

Luxusní, prostorná třípodlažní vila v klidné rezidenční oblasti Stodůlek v Praze 5. Je postavena na rohovém, rovinatém, mírně svažitém pozemku, v těsném sousedství bývalé viniční usedlosti Opatřilka. Je vybavena nadstandardními materiály včetně exotických dřevin. Výjimečnost tohoto bydlení tvoří souběh nadstandardního provedení a prostředí, ve kterém se dům nachází.