Nabídka
služeb

Rekonstrukce panelového domu

Komplexní rekonstrukce a revitalizace panelových domů. Sanace a izolace. Vnitřní i vnější zateplení, včetně zateplení střech.

Dotace na zateplení

Financování a dotační programy

Již patnáct let bezpečně provádíme své zákazníky bludištěm různých dotačních titulů. V rámci aktuálně dostupných programů Vám zajistíme všechny potřebné podklady, včetně podání žádosti o dotaci Nová Zelená úsporám

Pozemní stavby

Pozemní stavby

Provádíme novostavby i rekonstrukce průmyslových a bytových pozemních staveb s hlavním zaměřením na občanské stavby. Převážná většina zakázek je prováděna formou dodávek staveb "na klíč".

Nákladní doprava

Nákladní doprava

Doprava stavebních materiálů či jiných zásilek nákladními vozidly DAF s celkovou hmotností 12 tun s hydraulickou rukou, automobily Avia s nosiči různých kontejnerů i lehkými užitkovými automobily typu Ford TranzitKasten
podporuje

Více
Festiválek pod ořechem 2015

Festiválek pod ořechem 2015

Dovolujeme si Vás jako partner pozvat na další ročník Festiválku pod ořechem v sobotu 18. 07 od 15:30 v prostoru dětského hřiště Oříšek v Korycanech. Hlavní hvězdy večera Cirkus Ponorka, En.Dru, Niceland a Lenka Dusilová.

Aktuální
reference

Další reference

Oprava a modernizace domu Václava Klementa 336, Mladá Boleslav

Ve spolupráci se Společenstvím vlastníků jsme zrekonstruovali velký panelový bytový dům o 126 bytových jednotkách na Tř. Václava Klementa v Mladé Boleslavi.

Rekonstrukce vojenské ubytovny na Rezidenci RoSa

V prosinci 2014 se po mnoha desítkách let dočkala bývalá vojenská ubytovna svého nového využití.

Kasten ocenění

Fasáda roku 2010

Za oživení Polikliniky Opatovská v Praze na Jižním městě.

Firma roku 2010

1. místo ve Středočeském kraji v soutěži Firma roku