Nabídka
služeb

Rekonstrukce panelového domu

Komplexní rekonstrukce a revitalizace panelových domů. Sanace a izolace. Vnitřní i vnější zateplení, včetně zateplení střech.

Dotace na zateplení

Financování a dotační programy

Již patnáct let bezpečně provádíme své zákazníky bludištěm různých dotačních titulů. V rámci akruálně dostupných programů Vám zajistíme Vám všechny potřebné podklady, včetně podábí vlastní žádosti o dotaci.

Pozemní stavby

Pozemní stavby

Provádíme novostavby i rekonstrukce průmyslových a bytových pozemních staveb s hlavním zaměřením na občanské stavby. Převážná většina zakázek je prováděna formou dodávek staveb "na klíč".

Nákladní doprava

Nákladní doprava

Doprava stavebních materiálů či jiných zásilek nákladními vozidly DAF s celkovou hmotností 12 tun s hydraulickou rukou, automobily Avia s nosiči různých kontejnerů i lehkými užitkovými automobily typu Ford TranzitKasten
podporuje

Více
Již druhá Letní společná koupel

Již druhá Letní společná koupel

Už za několik dní, v sobotu 23. srpna, proběhne v neratovickém Letním kině druhý ročník hudebního festivalu Letní společná koupel. Tentokráte se na ní představí téměř výhradně místní hudebníci.

Aktuální
reference

Další reference

Realizace úspor energie ZŠ J. Matiegky č.p. 2817 v Mělníku

V průběhu letních prázdnin 2013 se po dlouhých letech dočkala Základní škola Jindřicha Matiegky v Mělníku nového kabátu. Azbest, který trápil tuto budovu desítky let, je bezpečně uložen na skládce.

Rekonstrukce bytového domu Havlíčkova 952-956, Mladá Boleslav

Společnost Kasten přispěla ke zkrášlení ulice Havlíčkova v Mladé Boleslavi, když provedla rekonstrukci bytového domu č.p. 952-956.

Kasten ocenění

Fasáda roku 2010

Za oživení Polikliniky Opatovská v Praze na Jižním městě.

Firma roku 2010

1. místo ve Středočeském kraji v soutěži Firma roku