Nabídka
služeb

Rekonstrukce panelového domu

Komplexní rekonstrukce a revitalizace panelových domů. Sanace a izolace. Vnitřní i vnější zateplení, včetně zateplení střech.

Dotace na zateplení

Financování a dotační programy

Již patnáct let bezpečně provádíme své zákazníky bludištěm různých dotačních titulů. V rámci aktuálně dostupných programů Vám zajistíme všechny potřebné podklady, včetně podání žádosti o dotaci Nová Zelená úsporám

Pozemní stavby

Pozemní stavby

Provádíme novostavby i rekonstrukce průmyslových a bytových pozemních staveb s hlavním zaměřením na občanské stavby. Převážná většina zakázek je prováděna formou dodávek staveb "na klíč".

Nákladní doprava

Nákladní doprava

Doprava stavebních materiálů či jiných zásilek nákladními vozidly DAF s celkovou hmotností 12 tun s hydraulickou rukou, automobily Avia s nosiči různých kontejnerů i lehkými užitkovými automobily typu Ford TranzitKasten
podporuje

Více
Již druhá Letní společná koupel

Již druhá Letní společná koupel

Už za několik dní, v sobotu 23. srpna, proběhne v neratovickém Letním kině druhý ročník hudebního festivalu Letní společná koupel. Tentokráte se na ní představí téměř výhradně místní hudebníci.

Aktuální
reference

Další reference

Zateplení fasády a zateplení střechy domu Vyžlovská v Praze 10

Tým pod vedením vedoucího projektu Martina Kopeckého úspěšně zrekonstruoval původně typicky šedý, panelový bytový dům v typové konstrukční soustavě T08-B ve Středočeské variantě ve Vyžlovské ulici.

Realizace úspor energie ZŠ J. Matiegky č.p. 2817 v Mělníku

V průběhu letních prázdnin 2013 se po dlouhých letech dočkala Základní škola Jindřicha Matiegky v Mělníku nového kabátu. Azbest, který trápil tuto budovu desítky let, je bezpečně uložen na skládce.

Kasten ocenění

Fasáda roku 2010

Za oživení Polikliniky Opatovská v Praze na Jižním městě.

Firma roku 2010

1. místo ve Středočeském kraji v soutěži Firma roku