Nabídka
služeb

Revitalizace a rekonstrukce

Rekonstrukce bytového domu je komplexní oprava důležitých funkčních částí budovy, provedená v rámci jednoho projektu. Komplexní rekonstrukce, revitalizace, sanace, zateplení a hydroizolace střech a zateplování fasádních plášťů a jiná energeticky úsporná opatření zděných i panelových bytových domů, výměna oken a dveří, rekonstrukce výtahů a vnitřních instalací, včetně projektové přípravy, zajištění financování a dotačního poradenství.

Pozemní stavby

Pozemní stavby

Od počátků naší činnosti provádíme pro své zákazníky rekonstrukce i novostavby průmyslových a bytových pozemních staveb s hlavním zaměřením na občanské stavby. Převážná většina zakázek je prováděna formou dodávek staveb "na klíč", popřípadě formou generálních subdodávek. Naším cílem je nabízet moderní komfortní bydlení a představit komplexní přístup k ekologicky šetrné architektuře, úspoře energií a zdravému životnímu stylu.

Nákladní doprava

Nákladní doprava

Zajistíme Vám dopravu stavebních materiálů či jiných zásilek na kterékoliv místo v ČR nákladními vozidly DAF s celkovou hmotností 12 tun s hydraulickou rukou, automobily Avia s nosiči různých kontejnerů na dopravu sypkých hmot jako je písek či beton, případně odpad či lehkými užitkovými automobily tipu Ford Tranzit s ložnou plochu až 8 europalet.Kasten
podporuje

Více
Svět ticha - Ozvěny 36. ročníku mezinárodního festivalu PAF

Svět ticha - Ozvěny 36. ročníku mezinárodního festivalu PAF

Všechny milovníky přírody a potápění srdečně zveme ve pondělí 02. června 2014 od 18 hodin do prostor Společenského domu v Neratovicích na akci - Svět ticha - Ozvěny 36. ročníku mezinárodního festivalu potápěčské fotografie a filmu.

Aktuální
reference

Další reference

Oprava a modernizace domu Vršovická 1286 - 1288, Praha

Z původně ne příliš vzhledného domu na pražském Kubánském náměstí ve Vršovicích je dnes barevný a reprezentativní objekt se žlutou fasádou, která je v několika hladinách vystínována.

Rekonstrukce dělnického domu Kamenné Žehrovice

V obci Kamenné Žehrovice, v malebné vesničce, která se nachází nedaleko Kladna, KASTEN kompletně zrekonstruoval původně dělnický dům, který byl postaven v roce 1919.

Čerpané dotační programy

Evropský sociální fond, ESF v ČR Operační program podnikání a inovace

Kasten ocenění

Fasáda roku 2010

Za oživení Polikliniky Opatovská v Praze na Jižním městě.

Firma roku 2010

1. místo ve Středočeském kraji v soutěži Firma roku