Nabídka
služeb

Revitalizace a rekonstrukce

Komplexní rekonstrukce bytových domů, revitalizace, sanace a izolace, zateplení střech, zateplování fasádních plášťů a jiná energeticky úsporná opatření, výměna oken a dveří, rekonstrukce výtahů a vnitřních instalací.

Dotace na zateplení

Financování a dotační programy

Již patnáct let bezpečně provádíme své zákazníky bludištěm různých dotačních titulů. V rámci akruálně dostupných programů Vám zajistíme Vám všechny potřebné podklady, včetně podábí vlastní žádosti o dotaci.

Pozemní stavby

Pozemní stavby

Provádíme novostavby i rekonstrukce průmyslových a bytových pozemních staveb s hlavním zaměřením na občanské stavby. Převážná většina zakázek je prováděna formou dodávek staveb "na klíč".

Nákladní doprava

Nákladní doprava

Doprava stavebních materiálů či jiných zásilek nákladními vozidly DAF s celkovou hmotností 12 tun s hydraulickou rukou, automobily Avia s nosiči různých kontejnerů i lehkými užitkovými automobily typu Ford TranzitKasten
podporuje

Více
Festiválek pod ořechem 2014

Festiválek pod ořechem 2014

Dovolujeme si Vás jako partner pozvat na další ročník rodinného Festiválku pod ořechem v sobotu 2. srpna od 15:30 v prostoru dětského hřiště Oříšek v Korycanech.

Aktuální
reference

Další reference

Zateplení obvodového pláště a střechy Mateřské školy v pražském Radotíně

Společnost KASTEN je ráda, že se mohla podílet na rekonstrukci Mateřské školy Radotín, ze které mají radost nejen děti, ale i jejich rodiče.

Rekonstrukce dělnického domu Kamenné Žehrovice

V obci Kamenné Žehrovice, v malebné vesničce, která se nachází nedaleko Kladna, KASTEN kompletně zrekonstruoval původně dělnický dům, který byl postaven v roce 1919.

Kasten ocenění

Fasáda roku 2010

Za oživení Polikliniky Opatovská v Praze na Jižním městě.

Firma roku 2010

1. místo ve Středočeském kraji v soutěži Firma roku