Nabídka
služeb

Rekonstrukce panelového domu

Komplexní rekonstrukce a revitalizace panelových domů. Sanace a izolace. Vnitřní i vnější zateplení, včetně zateplení střech.

Dotace na zateplení

Financování a dotační programy

Již patnáct let bezpečně provádíme své zákazníky bludištěm různých dotačních titulů. V rámci aktuálně dostupných programů Vám zajistíme všechny potřebné podklady, včetně podání žádosti o dotaci Nová Zelená úsporám

Pozemní stavby

Pozemní stavby

Provádíme novostavby i rekonstrukce průmyslových a bytových pozemních staveb s hlavním zaměřením na občanské stavby. Převážná většina zakázek je prováděna formou dodávek staveb "na klíč".

Nákladní doprava

Nákladní doprava

Doprava stavebních materiálů či jiných zásilek nákladními vozidly DAF s celkovou hmotností 12 tun s hydraulickou rukou, automobily Avia s nosiči různých kontejnerů i lehkými užitkovými automobily typu Ford TranzitKasten
podporuje

Více
Svět ticha 2015

Svět ticha 2015

Všechny milovníky přírody a potápění srdečně zveme 18. září 2015 od 18 hodin do prostor Společenského domu v Neratovicích na akci Svět ticha - Ozvěny 37. ročníku mezinárodního festivalu potápěčské fotografie a filmu.

Aktuální
reference

Další reference

Sanace věžového domu Kojetická 1025 v Neratovicích

Trojice věžových domů v Neratovicích na Kojetické ulici tvoří nepřehlédnutelnou dominantu při vjezdu do města. Nyní září do dálky novotou.

Zateplení SOŠ A SOU Školní 664 Neratovice

Realizační tým společnosti KASTEN spol. s r. o. provedl zateplení SOŠ a SOU ve Školní ulici 664 v Neratovicích.

Kasten ocenění

Fasáda roku 2010

Za oživení Polikliniky Opatovská v Praze na Jižním městě.

Firma roku 2010

1. místo ve Středočeském kraji v soutěži Firma roku