Nabídka
služeb

Rekonstrukce panelového domu

Komplexní rekonstrukce a revitalizace panelových domů. Sanace a izolace. Vnitřní i vnější zateplení, včetně zateplení střech.

Dotace na zateplení

Financování a dotační programy

Již patnáct let bezpečně provádíme své zákazníky bludištěm různých dotačních titulů. V rámci aktuálně dostupných programů Vám zajistíme všechny potřebné podklady, včetně podání žádosti o dotaci Nová Zelená úsporám

Pozemní stavby

Pozemní stavby

Provádíme novostavby i rekonstrukce průmyslových a bytových pozemních staveb s hlavním zaměřením na občanské stavby. Převážná většina zakázek je prováděna formou dodávek staveb "na klíč".

Nákladní doprava

Nákladní doprava

Doprava stavebních materiálů či jiných zásilek nákladními vozidly DAF s celkovou hmotností 12 tun s hydraulickou rukou, automobily Avia s nosiči různých kontejnerů i lehkými užitkovými automobily typu Ford TranzitKasten
podporuje

Více
Festiválek pod ořechem 2015

Festiválek pod ořechem 2015

Dovolujeme si Vás jako partner pozvat na další ročník Festiválku pod ořechem v sobotu 18. 07 od 15:30 v prostoru dětského hřiště Oříšek v Korycanech. Hlavní hvězdy večera Cirkus Ponorka, En.Dru, Niceland a Lenka Dusilová.

Aktuální
reference

Další reference

Zateplení bytového domu Mládežnická 1271, Mladá Boleslav

Svěží a zároveň decentní výběr barev s originálním designem nové fasády vykouzlil z původně nehezkého zastaralého domu opět atraktivní bydlení, které nalezneme v Mladé Boleslavi v Mládežnické ulici.

Zateplení a výměna oken bytového domu Sídliště 1076-77, Praze 5 - Radotíně

V úterý 07. září 2010 úspěšně předal tým pod vedením vedoucího projektu Martina Kopeckého řádně dokončenou rekonstrukci bytového domu v pražském Radotíně do užívaní spokojeným vlastníkům - Společenství vlastníků pro dům č.p.1076 a 1077.

Kasten ocenění

Fasáda roku 2010

Za oživení Polikliniky Opatovská v Praze na Jižním městě.

Firma roku 2010

1. místo ve Středočeském kraji v soutěži Firma roku