Nabídka
služeb

Rekonstrukce panelového domu

Komplexní rekonstrukce a revitalizace panelových domů. Sanace a izolace. Vnitřní i vnější zateplení, včetně zateplení střech.

Dotace na zateplení

Financování a dotační programy

Již patnáct let bezpečně provádíme své zákazníky bludištěm různých dotačních titulů. V rámci aktuálně dostupných programů Vám zajistíme všechny potřebné podklady, včetně podání žádosti o dotaci Nová Zelená úsporám

Pozemní stavby

Pozemní stavby

Provádíme novostavby i rekonstrukce průmyslových a bytových pozemních staveb s hlavním zaměřením na občanské stavby. Převážná většina zakázek je prováděna formou dodávek staveb "na klíč".

Nákladní doprava

Nákladní doprava

Doprava stavebních materiálů či jiných zásilek nákladními vozidly DAF s celkovou hmotností 12 tun s hydraulickou rukou, automobily Avia s nosiči různých kontejnerů i lehkými užitkovými automobily typu Ford TranzitKasten
podporuje

Více
Podmořský svět

Podmořský svět

Vstupte s námi do Podmořského světa delfínů, žraloků a olihní a užijte si krásu fotografií od potápěčů, kteří se rozhodli podpořit prostřednictvím Světlušky nevidomé.

Aktuální
reference

Další reference

Zateplení základní školy v Dukelské ulici 1112 v Mladé Boleslavi

Společnost KASTEN si poradila s nelehkým úkolem týkající se odstranění azbestu a dodatečného zateplení 5. Základní školy v Dukelské ulici v Mladé Boleslavi.

Zateplení bytového domu Fričova 2611, Mělník

Co je malé, to je hezké, platí to také o nově zrekonstruovaném bytovém domě ve Fričově ulici v Mělníce.

Kasten ocenění

Fasáda roku 2010

Za oživení Polikliniky Opatovská v Praze na Jižním městě.

Firma roku 2010

1. místo ve Středočeském kraji v soutěži Firma roku