Nabídka
služeb

Revitalizace a rekonstrukce

Rekonstrukce bytového domu je komplexní oprava důležitých funkčních částí budovy, provedená v rámci jednoho projektu. Komplexní rekonstrukce, revitalizace, sanace, zateplení a hydroizolace střech a zateplování fasádních plášťů a jiná energeticky úsporná opatření zděných i panelových bytových domů, výměna oken a dveří, rekonstrukce výtahů a vnitřních instalací, včetně projektové přípravy, zajištění financování a dotačního poradenství.

Pozemní stavby

Pozemní stavby

Od počátků naší činnosti provádíme pro své zákazníky rekonstrukce i novostavby průmyslových a bytových pozemních staveb s hlavním zaměřením na občanské stavby. Převážná většina zakázek je prováděna formou dodávek staveb "na klíč", popřípadě formou generálních subdodávek. Naším cílem je nabízet moderní komfortní bydlení a představit komplexní přístup k ekologicky šetrné architektuře, úspoře energií a zdravému životnímu stylu.

Nákladní doprava

Nákladní doprava

Zajistíme Vám dopravu stavebních materiálů či jiných zásilek na kterékoliv místo v ČR nákladními vozidly DAF s celkovou hmotností 12 tun s hydraulickou rukou, automobily Avia s nosiči různých kontejnerů na dopravu sypkých hmot jako je písek či beton, případně odpad či lehkými užitkovými automobily tipu Ford Tranzit s ložnou plochu až 8 europalet.

Dotace na zateplení

Dotace na zateplení

Již patnáct let bezpečně provádíme své zákazníky bludištěm různých dotačních titulů. V rámci akruálně dostupných programů Vám vlastními silami zajistíme potřebnou dokumentaci, včetně následné realizace zateplení rekonstruované budovy. Zajistíme Vám všechny potřebné podklady, včetně podábí vlastní žádosti o dotaci.Kasten
podporuje

Více
Skvělé úspěchy SK karate Shotokan Neratovice za rok 2013!

Skvělé úspěchy SK karate Shotokan Neratovice za rok 2013!

Sportovní klub karate Shotakan Neratovice i v letošním roce dokázal, že patří mezi špičku v tomto sportu a svoje úspěchy slavil i za hranicemi České republiky.

Aktuální
reference

Další reference

Zateplení obvodového pláště a střešního pláště budovy MŠ Radotín

Společnost KASTEN je ráda, že se mohla podílet na rekonstrukci Mateřské školy Radotín, ze které mají radost nejen děti, ale i jejich rodiče.

Revitalizace bytového domu Dvořišťská 1244-6, Praha 9

Obyvatelé domu, který byl postaven v 80. letech v pražských Kyjích, se nyní mohou těšit z modernějšího a lepšího bydlení, protože společnost KASTEN úspěšně zvládla jeho kompletní revitalizaci.

Čerpané dotační programy

Evropský sociální fond, ESF v ČR Operační program podnikání a inovace

Kasten ocenění

Fasáda roku 2010

Za oživení Polikliniky Opatovská v Praze na Jižním městě.

Firma roku 2010

1. místo ve Středočeském kraji v soutěži Firma roku