Práce ve stavebnictví?

KASTEN získal prestižní ratingové hodnocení!

Společnost KASTEN spol. s r.o. získala prestižní ratingové ocenění v rámci CZECH TOP 100, a to formou certifikátu

ČEKIA Stability Award 2013: AA – Vynikající

To je prestižní ratingové ocenění, získala naše společnost v červenci 2013. Zařadila se tak mezi nejstabilnější firmy České republiky.

Hodnocení ČEKIA Stability Award vyhlašuje Bisnode ve spolupráci se Sdružením CZECH TOP 100. Výsledky hodnocení jsou každoročně vyhlašovány v rámci žebříčku CZECH TOP 100 v kategorii Nejstabilnější firma roku.

Získané ocenění deklaruje, že hodnocená společnost praktikuje politiku otevřené komunikace, poskytuje dostatek informací o posledních výsledcích svého hospodaření nebo o vlastní struktuře. Hodnocení tohoto formátu výrazně zvyšuje důvěryhodnost firmy a poskytuje nezávislý finanční a nefinanční pohled na bonitu firmy.

KASTEN, silný a spolehlivý partner

Toto prestižní hodnocení poskytuje nezávislý pohled na finanční a nefinanční bonitu KASTENu, vyjadřuje její současný stav, finanční situaci a to včetně predikce budoucího rizika. 

Tímto se společnost KASTEN spol. s r.o. zařadila po boku těch nejstabilnějších firem v České republice a dala tím najevo svou solidnost nejen vůči partnerům, ale hlavně vůči potencionálním zákazníkům, kteří hledají silného a spolehlivého partnera.